[2019-07-15 20:30] Lot treningowy MiG-21 Bis III

Raporty z zakończonych lotów - forum dostępne tylko dla zarejestrowanych członków grupy
Post Reply
User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Image

Nazwa wydarzenia: [2019-07-15 20:30] Lot treningowy MiG-21 Bis III

Data/godzina wydarzenia: 2019-07-15 20:30

Typ wydarzenia: Trening

Organizator: Sartori

Serwer: s01.gildia.org

Sloty: 5/10

Lista slotów: KLIK

Sitrep: viewtopic.php?f=59&t=1758

Mapa: Caucasus (domyślna)

Czas trwania: 90min.

Krótki opis:

Lot treningowy MiG-21 Bis na serwerze gildyjnym.

Lista obecności:

Obecni [/list]Nieobecni

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
User avatar
Sartori
Posts: 159
Joined: 2019-05-20 23:50

Flights: 37 (78hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

Ad hoc przeprowadzony test modułu ECM (rzekomo niedziałającego) wypadł pomyślnie.

Użycie dymu w celu odnalezienia klucza ograniczono do minimum.

Pierwsze próby lotu w boxie - Tutaj widzę materiał do dalszych ćwiczeń.

Przebieg nalotu na cele bez komplikacji, pomimo większej liczby nalotów. Myślę, że warto pomyśleć nad rozbudowaniem tego elementu. Może teraz bomby zamiast rakiet? Albo zmiana poligonu?

Innymi słowy, powoli idziemy z tematem do przodu.

User avatar
Barti
Posts: 26
Joined: 2018-07-11 17:28

Flights: 23 (43hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

Ja byłbym za przećwiczeniem klasycznych podejść z kręgu nadlotniskowego, bo to podstawy podstaw. Jeśli chodzi o atakowanie celów naziemnych, to wraz z Czartem zauważyliśmy pewien problem, który opisany został tutaj: http://il2forum.pl/index.php/topic,1834 ... #msg380170. Boję się, że przy podejściu z bombami będzie jeszcze gorzej z widocznością celów, bo atak przeprowadza się z większej wysokości. Można byłoby też poćwiczyć air-to-air. Mógłbym w 19tce porobić za mięso armatnie, które musicie przechwycić i zestrzelić (można byłoby to zrobić nad terytorium Turcji). Właśnie - jak tam misja KapitanaCz?

User avatar
Sartori
Posts: 159
Joined: 2019-05-20 23:50

Flights: 37 (78hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

Barti wrote: 2019-07-16 10:45 Ja byłbym za przećwiczeniem klasycznych podejść z kręgu nadlotniskowego, bo to podstawy podstaw. Jeśli chodzi o atakowanie celów naziemnych, to wraz z Czartem zauważyliśmy pewien problem, który opisany został tutaj: http://il2forum.pl/index.php/topic,1834 ... #msg380170. Boję się, że przy podejściu z bombami będzie jeszcze gorzej z widocznością celów, bo atak przeprowadza się z większej wysokości. Można byłoby też poćwiczyć air-to-air. Mógłbym w 19tce porobić za mięso armatnie, które musicie przechwycić i zestrzelić (można byłoby to zrobić nad terytorium Turcji). Właśnie - jak tam misja KapitanaCz?
Spoko Barti, zaczniemy zrzucać atomówki, to na bank coś trafimy :D.

A na poważnie, ja dopiero wczoraj miałem z tym problem. Przedwczoraj orałem ten sam poligon i nie miałem żadnych problemów z widocznością celów naziemnych.

Co do misji Kapitana jak z naszymi postępami - powoli do przodu. Zasugerowałem pewne zmiany w poligonie AG i musi trochę poodgarniać skrypty, ale ogólnie Ołówki mogą na tym ćwiczyć od zaraz. Teraz pracuje nad materiałem dla reszty latadeł.

Post Reply