[2020-05-30 19:30] BLACK SAND 4

Raporty z zakończonych lotów - forum dostępne tylko dla zarejestrowanych członków grupy
Post Reply
User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1434
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

Image

Nazwa wydarzenia: [2020-05-30 19:30] BLACK SAND 4

Data/godzina wydarzenia: 2020-05-30 19:30

Typ wydarzenia: Heavy Role Play

Organizator: Stivi

Serwer: s01.gildia.org #1

Sloty: 28/33

Lista slotów: KLIK

Sitrep: viewtopic.php?f=59&t=3468

Mapa: Persian Gulf

Czas trwania: 180min.

Krótki opis:

Jest już 4 misja. Misja od 19.30. Jak ostatnio z rozpiską.

Lista obecności:

Obecni Nieobecni Statystyki rozgrywki

Statystyki umieszczono na stronie wydarzenia: KLIK

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Moja pierwsza nieobecność ever - serdecznie przepraszam MM i Pig1, siła wyższa. :(

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
User avatar
Stivi
Posts: 600
Joined: 2020-01-15 20:03

Flights: 240 (575hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

1st AC Pilot

VFA-418 Commanding Officer

Dziękuje wszystkim za przybycie.
Misja Udana.
Tak Pig1 czeka i czeka na eskortę i szukam i szukamy a tu ni ma DODGE 1 szkoda .
Działo się dużo. Lotniskowiec napotkał miny na swoim kursie miny podwodne i musiał zmienić kurs co utrudnił lądowanie.
Mało strat własnych.
Podziękowania Dla PIG2 za uratowanie DUPY przez naszych kolegów z SIŁ Lądowych. Dostajecie Krzyż Wybitnej Służby.
No to trzeba nad 5 Pracować. :)

User avatar
Haisu
Posts: 111
Joined: 2020-02-26 13:53

Flights: 89 (211hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Dzięki za misję, misja ujawniła kilka elementów, które muszę mocniej poćwiczyć.
No i oczywiście czekam na 5, żeby się zrehabilitować za stracone A10C :).

User avatar
Alienzo
Moderator
Posts: 446
Joined: 2018-09-30 15:46
Contact:

Flights: 229 (579hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Marshaller

SGPSz Pilot SGPSz

VF-31 Commanding Officer

492nd vFS Pilot

Początek to były straszne problemy. Pierwszy alligment prawie koniec, restart misji. Drugi alligment się skończył, ruszam kołować do CAT i nagle zespawnił się na mnie Hornet. Trzeci raz weszliśmy i nagle mój RIO po starcie dostał crash. Stary błąd z brakiem możliwości join in progress na RIO powrócił. RIO mógł wrócić na swój slot ale co by nie zmienił, nic z tego co robił nie wyświetlało się u mnie. Musiałem lądować i zaczynać po raz 4.

Dostałem zapewnienie od Stiviego że mogę startować i znajdzie się coś dla mnie. Zgłosiłem do Magic że jestem do użycia i mogę eskortować flight Pig-2 ale odpowiedział mi tylko copy. Sam postanowiłem sobie znaleźć robotę i poleciałem na nasz stary CAP gdzie był Uzi-4. Skontakowałem się z nimi na ich freq i postanowiłem że chociaż tu się z nimi na CAP pokręcę. Najpierw atakowałem 2x F-5, oba zestrzeliłem . Później zaatakowaliśmy 2x Mig-29. Poprosiłem Uzi-4 o pomoc i mimo że byliśmy na ich CAP całkiem nie daleko to dostałem odpowiedź że są gdzieś dalej w innym miejscu, co było trochę dziwne :) 2x Mig-29 splash, po czym RTB na Lincolna bo byliśmy Winchester. RIO znowu miał crash przed lądowaniem ale na szczęście radio i tacan były już ustawione.

Misja na minus ale nie przez problemy ze strony MM ale przez technikali jak crashe u RIO, brak JiP, spawniące się na plecach Hornety, 4 próby startu i ogólnie słabą komunikację z resztą flightów.

User avatar
Stivi
Posts: 600
Joined: 2020-01-15 20:03

Flights: 240 (575hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

1st AC Pilot

VFA-418 Commanding Officer

Alienzo wrote: 2020-05-31 09:21 Początek to były straszne problemy. Pierwszy alligment prawie koniec, restart misji. Drugi alligment się skończył, ruszam kołować do CAT i nagle zespawnił się na mnie Hornet. Trzeci raz weszliśmy i nagle mój RIO po starcie dostał crash. Stary błąd z brakiem możliwości join in progress na RIO powrócił. RIO mógł wrócić na swój slot ale co by nie zmienił, nic z tego co robił nie wyświetlało się u mnie. Musiałem lądować i zaczynać po raz 4.

Dostałem zapewnienie od Stiviego że mogę startować i znajdzie się coś dla mnie. Zgłosiłem do Magic że jestem do użycia i mogę eskortować flight Pig-2 ale odpowiedział mi tylko copy. Sam postanowiłem sobie znaleźć robotę i poleciałem na nasz stary CAP gdzie był Uzi-4. Skontakowałem się z nimi na ich freq i postanowiłem że chociaż tu się z nimi na CAP pokręcę. Najpierw atakowałem 2x F-5, oba zestrzeliłem . Później zaatakowaliśmy 2x Mig-29. Poprosiłem Uzi-4 o pomoc i mimo że byliśmy na ich CAP całkiem nie daleko to dostałem odpowiedź że są gdzieś dalej w innym miejscu, co było trochę dziwne :) 2x Mig-29 splash, po czym RTB na Lincolna bo byliśmy Winchester. RIO znowu miał crash przed lądowaniem ale na szczęście radio i tacan były już ustawione.

Misja na minus ale nie przez problemy ze strony MM ale przez technikali jak crashe u RIO, brak JiP, spawniące się na plecach Hornety, 4 próby startu i ogólnie słabą komunikację z resztą flightów.
no wiesz ta misja była peno niespodzianek ty ćwiczyłeś alligment, (niestety to tankowiec respir się koło Ciebie i uznał ,że jedna z was ma skrzydła rozłożone) co do reszty to fakt miałeś przygód na 3 misje. Ale jak to powiedziałeś 'Damy rade" . Chłopaki podchodzili do lądowania i Lotniskowiec postanowił zrobić 180 bo mówią, miny, że podobno komuś komórka do wody wpadła, nie wiem ale wiem ,że będzie 5 wiec zapraszam :)

User avatar
Daro
Posts: 27
Joined: 2018-08-25 19:04

Flights: 51 (139hs)
Specialized in: F-14B Radar Intercept Officer



Gildia Rentier

VF-31 Naval Flight Officer

Znowu jest problem z synchronizacją i wejściem ponownym na slot RIO. Raz Cię wywali i koniec, a było już dobrze. Może to kiedyś jeszcze raz naprawią. Ps. Serwer pokazuje że zginąłem w statystykach a ja przeżyłem do końca. :D
Misja jak dla mnie w porządku.

User avatar
Lukasz
Moderator
Posts: 196
Joined: 2019-02-12 01:52

Flights: 158 (498hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VFA-203 Pilot

VF-31 Naval Aviator

492nd vFS Pilot



19:30 - Taxiing to cat II
21:18 - Takeoff
40:40 - Air refueling
1:16:20 - Fox 3 (Splash)
1:18:54 - Magnum (Hit SA-11 Search radar)
1:24:15 - Magnum (Destroy SA-15)
1:30:50 - Zabawa w kotka i myszkę z SA-15
1:39:30 - Magnum (Hit SA-11 Search radar)
2:03:30 - Air refueling
2:28:04 - Case I Initial
2:31:58 - Hornet ball (Trap 4 wire)

User avatar
Alienzo
Moderator
Posts: 446
Joined: 2018-09-30 15:46
Contact:

Flights: 229 (579hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Marshaller

SGPSz Pilot SGPSz

VF-31 Commanding Officer

492nd vFS Pilot



Tutaj tak bonusowo na LSO siadłem na chwilę, popatrzeć na lądowania.

User avatar
Beskid
Posts: 95
Joined: 2019-01-10 20:49

Flights: 208 (548hs)
Specialized in: UH-1H Pilot



Gildia Rentier

1st AC Pilot

Po analizie filmu okazuje się że obsługa zapakowała nam pociski dymne do wyrzutni, widać to w 0:57:07 (zamiast w łodzie trafiłem w plaże), a mówiłem ci Viper żeby podać dokładnie co mają zamontować :P dlatego MI-8 nie spadła bo trafiłem ale dymnymi.

User avatar
Viper
Posts: 492
Joined: 2018-10-18 00:46

Flights: 476 (1245hs)
Specialized in: UH-1H Pilot



Gildia Pilot

1st AC Executive Officer

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Pilot

Dzięki za misje ..........grupa Chevy-1 2x UH-1h . - naszym zadaniem był patrol szlaku wodnego w okolicach wyspy Larek zaczynając od naszej pozycji startu którą była bateria OPL Hawk , dodatkowo mieliśmy po drodze dostarczyć zaopatrzenie na platformę wydobywczą , po dotarciu w rejon wyspy doszło do starcia z małym odziałem desantowym wroga wspieranym przez śmigłowiec Mi-8 w porcie Larek i po kilkunastominutowej wymianie ognia musieliśmy zerwać kontakt z powodu braku amunicji i trochę podziurawieni lecz bez poważnych uszkodzeń skierowaliśmy się na lotnisko docelowe na wyspie Qeshm........ Image
Image
Image
Image
Image

Post Reply