[2020-06-07 20:30] Szkolenie LRP 1

Raporty z zakończonych lotów - forum dostępne tylko dla zarejestrowanych członków grupy
Post Reply
User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (358hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Image

Nazwa wydarzenia: [2020-06-07 20:30] Szkolenie LRP 1

Data/godzina wydarzenia: 2020-06-07 20:30

Typ wydarzenia: Light Role Play

Organizator: Hancer

Serwer: Hostowane przez graczy

Sloty: 13/15

Lista slotów: KLIK

Sitrep: viewtopic.php?f=59&t=3579

Mapa: Caucasus (default)

Czas trwania: 150 min.

Krótki opis:

Bardziej intensywne szkolenie, jedno z pierwszych tego typu.

Lista obecności:

Obecni Nieobecni
Last edited by Hancer on 2020-06-08 09:27, edited 1 time in total.

User avatar
Vega
Posts: 106
Joined: 2020-04-25 22:16
Contact:

Flights: 35 (122hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Dziękuję Wszystkim za szkolenie! ;)
Było dynamiczne, angażujące no i oczywiście edukujące. Jednak myślę że w przyszłości można by zorganizować dłuższy briefing, czuję że brakowało mi tej podstawowej wiedzy teoretycznej na temat capów. Myślę że poprawiło by to naszą skuteczność, i zapobiegło wielu, niestety popełnionym błędom. Przepraszam Cię Hancer jeszcze raz za to "zestrzelenie", jednak czuję się mocno winny :oops: . Z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenia :D . I oczywiście pozdrawiam najlepszego skrzydłowego który zawsze przepędzi nieproszonych gości z 6 :lol: .
Image
Image

Keep the blue side up.
VEGA
User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (358hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Nie ma możliwości żeby jeden człowiek ogarnął wszystkie aspekty misji. Zawsze wyjdzie coś niespodziewanego jak własnie było z CAP, ale o to chodzi żeby wyciągać wnioski. Spisaliście się bardzo dobrze, poza rozjechaniem się w wyznaczonego terenu działań. W tym przypadku na zlecenie Awcas i jest to wytłumaczalne bo wszedł z marszu nie znając waszych zadań w całości.

Nahen



Również dzięki za kolejne szkolenie ;)
Było ciekawie, masa błędów i to niestety nawet nie tych "lotnych" co technicznych z mojej strony i pewnie nie tylko. Sorry za namierzanie na TWSie ale to już rodzaj przyzwyczajenia jak mówił Vega na debriefie. Nie miałem świadomości, że tak namierzane cele nie dostają "info" o namierzeniu. Jeżeli będzie kiedyś podobne "latanie" będę używał standardowych trybów radarów.
Dzięki za kilkanaście sekund DogFightu z MiGiem-21 na pułapie na którym z reguły latają latające ryby ;)

Ogólnie fajnie było, trochę nerwów, zamotania i sporo do przemyślenia i nauki ;)

Co do przepędzania z "6" nieproszonych gości to była wersja ekonomiczna przepędzania - wszystkie rakiety oddałem "na półkę" po lądowaniu ;)

Nahen



Jest opcja otrzymania pełnego tracka do TacView z tego szkolenia?

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (358hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Wrzucone na TS kanał 304-VBW

Nahen



Dziękówa ;)

Mój track był obcięty o ostatnie kilka minut. A na tym widzę gdzie mnie wywaliło i co było dalej ;)
Last edited by Nahen on 2020-06-09 17:52, edited 1 time in total.

Post Reply