[2021-01-14 20:30] Canyon of Death

Raporty z zakończonych lotów - forum dostępne tylko dla zarejestrowanych członków grupy
Post Reply
User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Image

Nazwa wydarzenia: [2021-01-14 20:30] Canyon of Death

Data/godzina wydarzenia: 2021-01-14 20:30

Typ wydarzenia: Heavy Role Play

Organizator: Hancer

Serwer: dedi.gildia.org #1

Sloty: 27/27

Lista slotów: KLIK

Sitrep: viewtopic.php?f=59&t=4366

Mapa: Caucasus (default)

ACMI: KLIK

Czas trwania: 105min.

Krótki opis:

Misja rozpoznawcza.

Lista obecności:

Obecni Nieobecni Statystyki rozgrywki

Statystyki umieszczono na stronie wydarzenia: KLIK

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
User avatar
Foka
Posts: 605
Joined: 2020-06-12 01:01

Flights: 207 (467hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

492nd vFS Pilot

Kiedy lecisz Hueyem i po drodze napotykasz koleżeńską Szyłkę, która chce się przywitać.

Image

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Przepraszam za niewygodę, ale w celu uniknięcia intensywnej wymiany postów na temat związany ze sporem dwóch pilotów - zamykam jutro do 12:00 .
Nie mogłem niestety być na całym debriefingu, ale wiem, że doszło do bardzo intensywnej (na pewno zbyt intensywnej) wymiany zdań pomiędzy pilotami z dwóch lotów CAP.

Panowie zainteresowani - większość czytający nie rozumie o co się kłócicie. Jest jakieś nieporozumienie, proszę załatwcie to via wiadomości prywatne, discord czy Teamspeak.

Nic nikomu nie przyniesie czytanie waszej kłótni, a jak zwykle w takich sytuacjach zleci się tu pewnie zaraz jeszcze X "gapiów", którzy zaczną Was jeszcze ku swojej chorej satysfakcji podjudzać.

Jeden z Was coś wysłał - prosiłem o skasowanie i zniknęło, drugi wysłał - skasowałem; REMIS, dla postronnych temat jest zamknięty. Zachęcam, abyście sobie to na boku wyjaśnili, aby temat nie wrócił kiedykolwiek w przyszłości i współpraca na kolejnych misjach była dalej możliwa.

Nie trzymam żadnej ze stron, nikogo nie faworyzuję, chcielibyśmy po prostu utrzymać jakiś poziom tego miejsca; zrozumcie proszę. :ugeek:

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Otwarte - mam nadzieję, że udało się nieco ostudzić emocje. :)

---

Dzięki za misję - po starcie, nim dotarliśmy do naszej strefy CAP, przechwyciliśmy Ił-a, a następnie - jak się okazało na odprawie - nie wpadliśmy na to jak aktywować skrypt, więc wracaliśmy eskortując transport aż nad wodę. :)

Następnie długie tankowanie i jak już byliśmy gotowi do akcji oraz powrotu na CAP, otrzymaliśmy RTB.

Strzelania nie było, ale wieczór i tak był bardzo udany - dziękuję wszystkim i do następnego! 8-)

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
User avatar
Viper
Posts: 491
Joined: 2018-10-18 00:46

Flights: 475 (1243hs)
Specialized in: UH-1H Pilot



Gildia Pilot

1st AC Executive Officer

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Pilot

Dzięki za misje ..... grupa PONTIAC-1 2x UH-1h - 160th SOAR US.Army , - udało się dotrzeć do strefy lądowania gdzie wysadziliśmy i podjęliśmy personel z wysuniętej placówki wywiadu mimo tego że ów wywiad tego dnia dał mocno ciała :) , oczywiście nie było by to możliwe bez wsparcia samol. A-10C z grupy Pig-1 oraz maszyn pełniących w tym rejonie patrole CAP ..........
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Post Reply