[2022-01-11 20:30] SP: M1- Wyłom

Raporty z zakończonych lotów - forum dostępne tylko dla zarejestrowanych członków grupy
Post Reply
User avatar
Bartek16194
Moderator
Posts: 770
Joined: 2018-10-23 19:09

Flights: 349 (933hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VFA-203 Commanding Officer

VF-31 Naval Flight Officer

492nd vFS Pilot

Image

Nazwa wydarzenia: [2022-01-11 20:30] SP: M1- Wyłom

Data/godzina wydarzenia: 2022-01-11 20:30

Typ wydarzenia: Heavy Role Play

Organizator: Andrut

Serwer: dedi.gildia.org [DCS #1]

Sloty: 23/29

Lista slotów: KLIK

Sitrep: viewtopic.php?f=59&t=5301

Mapa: Syria

ACMI: KLIK

Czas trwania: 120min.

Krótki opis:

Syria jest w stanie wojny domowej. Na terenie Syrii walczy kilka ugrupowań a pokojowe organizacje międzynarodowe nie są w stanie nic zrobić. Akcje humanitarne są regularnie atakowane i okradane. Kraj jest podzielony, bojówki przejmują kolejne terytoria walcząc z armią Syrii oraz Państwem Islamskim, próbując narzucić swoją własną autonomię. Rząd Syryjski odmawia zdecydowanej walki zasłaniając się brakami w uzbrojeniu i brakiem odpowiedniego wyszkolenia armii do walki w gęstych obszarach zabudowanych.

Lista obecności:

Obecni Nieobecni Statystyki rozgrywki

Statystyki umieszczono na stronie wydarzenia: KLIK

Wirtualne Biało-Czerwone Iskry - #3 Prawy skrzydłowy (TS-11) - 2021+

Steam
YT
User avatar
Andrut
Posts: 156
Joined: 2020-04-01 08:07

Flights: 68 (200hs)
Specialized in: Mi-24P Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Oficer

Misja zakończona: POWODZENIEM

Dziękuję wszystkim za wspólną misję. Był to mój debiut jako mission maker. Za wszelkie niedociągnięcia przepraszam a za wszelkie uwagi i wskazówki będę wdzięczny.

Cele misji zostały osiągnięte, przejęte lotnisko Taftanaz pozwoli na ekspansję sojuszu wgłąb terytorium Państwa Islamskiego a przejęta granicą zapewni bezpieczeństwo lotów. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pilotów udało się osiągnąć dzisiaj więcej niż zakładaliśmy. Może, że straciliśmy trzy maszyny Mi-24 i tak odnieśliśmy duży sukces. Nadciągają również nowe siły i środki a przybywa także wrogów. Dobra robota Panowie piloci!

Jeszcze raz dziękuję i proszę o krótką informację zwrotna odnośnie misji, ewentualnych błędów, uwag, wskazówek. Pomoże mi to przy kolejnych misjach. Szczególnie cenne będą uwagi co do flightów samolotów gdyż osobiście latam tylko śmigłami przez co większą uwagę muszę przyłożyć do tworzenia zadań dla samolotów.

User avatar
Viper
Posts: 491
Joined: 2018-10-18 00:46

Flights: 476 (1245hs)
Specialized in: UH-1H Pilot



Gildia Pilot

1st AC Executive Officer

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Pilot

Dzięki za misje .... grupa UZI-1 2x UH-1H AIR CAV. , - naszym zadaniem był desant sił specjalnych w celu całkowitego opanowania posterunku granicznego w Cilvegözü , udało się lecz okupione to było sporymi stratami lotu TOMMY GUN 3x MI -24P który miał oczyścić teren z ciężkiego sprzętu ich piloci robili co tylko byli w stanie niestety wszystkie MI-24 zostały zestrzelone , na szczęście w rejonie operowały dwa A-10C które zostały wezwane na pomoc i wykonały kawał dobrej roboty (GJ Bartek i Cichy ) czyszcząc naszą strefę LZ jak i lotnisko Tafanaz gdzie desant przeprowadzały MI-17 z grupy BEEPER ...
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
Avantar
Posts: 1125
Joined: 2018-06-19 09:26

Flights: 281 (754hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Dzięki za misję. Fajny debiut jako MM - do tego chyba wszystko "działało". Dodge 1 - zadanie eskorty dla Springfield 1wykonane, pilotowane i uzbrajane przez amatorskich rebeliantów MiGi-29 nie stanowiły zagrożenia.
Film z kabiny Dodge 1-1


Avantar
My rig: MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI; HyperX Fury RGB 64GB (4x16GB) 3200MHz DDR4 CL16; Intel Core i9-10900KA; Zotac RTX 3090; HOTAS Warthog; HOTAS Cougar; WinWing F16EX Throttle, MFD Cougar; Track IR 5; Thrustmaster TPR
Post Reply