Gildiansky Cup - #3 - SUGESTIE/PYTANIA

Wszystko co dotyczy "nietypowych" form rozrywki związanej z DCS - puchary, bardzo luźne misje arcade, czyli wszystkich możliwych zabaw z DCS. Forum dostępne tylko dla zarejestrowanych członków grupy.
Locked
User avatar
Vincent
Posts: 387
Joined: 2019-09-12 02:39

Flights: 179 (483hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

333 Commanding oficer

Tym bardziej dziwne, bo ja walczyłem z Pancho 27.09.2020 17:33 i nie mam żadnego delaya. Wszystko nagrane...
ZONK.
Mamy tu ZONK-a.
Szanowny panie organizatorze. Mam dowód, że podczas mojej walki nie było delaya.
Jeśli był włączony to ktoś bez twojej wiedzy go wyłączył.... Lub nie był w ogóle włączony.
Dlatego ponawiam prośbę o wyłączenie opcji jak wskazałem w moim pierwszym poście na ten temat....
Jak na załączonym obrazku...
z poważaniem 333rd Vincent

Poko



To aż 6 dni później niż wynik, który zacytowałem. Czyli w tym czasie gdzieś to zmieniono. Nie wnikam. Nie chce wzbudzić w Tobie żadnego poczucia winy – bynajmniej. Próbuję Ci tylko uświadomić, że czitowanie byłoby nawet trudne do zrobienia. Nie próbowałem – może wiesz lepiej. Ja mam za słaby "procesor" pod czaszką, żeby to wykorzystać.
Vincent wrote: 2020-09-27 23:16Jakim cudem słabi zawodnicy mają nagle dobry skill? Cud?
Trening czyni cuda.

User avatar
Vincent
Posts: 387
Joined: 2019-09-12 02:39

Flights: 179 (483hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

333 Commanding oficer

Poko, skończ proszę. Odbiegasz od tematu. Nie ma tu mowy o twojej osobie w ogóle....
Wracając do tematu. Sytuacja jest klarowna.
Ponawiam... ponawiam....
Jak widać sprawa zrobiła się poważna.
Ktoś gra nieczysto. Nie jestem to ja. Palcami pokazywać nie będę.

User avatar
Wikary
Moderator
Posts: 1161
Joined: 2018-11-11 10:35
Contact:

Flights: 219 (544hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VMFA-117 Commanding Officer

Delay odcina ostatnich x minut ACMI. Jak wychodzisz z serwera ACMI się zapisuje bez ostatnich x minut. Nie ma nic wspólnego z oglądaniem walki na żywo. Jak się podłączy do hosta bezpośrednio, widać sytuację w danej chwili bez względu na ustawiony Delay.

To ustawienie zostaje bezdyskusyjnie.

Oglądanie walki na żywo i podpowiadanie jest możliwe jak się połączysz bezpośrednio do hosta przez tzw. realtime telemetry. Jest zabezpieczone hasłem, nikt nie będzie mógł tego robić bez naszej wiedzy. Wszystko się w logach zapisuje.

Temat zamknięty na dobre. Wszystkie walki od tej pory toczą się na istniejących zasadach.

Take it or leave it.

Informacje o statusie rekrutacji dostępne na stronie eskadry
VMFA - 117 Mighty Wombats
User avatar
Wroblowaty
Posts: 181
Joined: 2019-09-05 17:34

Flights: 174 (432hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

VFA-313 Naval Aviator

W celu zapewnienia możliwości dobrego relacjonowania ostatnich walk i również nie rozwlekania finału chciałbym zaproponować dwa w mojej opinii sensowne rozwiązania, które również pozwolą zawodnikom "poustawiać" sobie dni.

1. Pozostajemy przy pierwotnym planie, aby wszystkie walki pół-finałowe, o trzecie miejsce oraz finał odbyły się w jeden dzień. - Będzie musiało to odbyć się w przyszłym tygodniu, gdy Veron będzie dostępny.

2. Rozgrywamy pół finały w jeden dzień a walkę o trzecie miejsce i finał w kolejny. - Jeśli Sowin i Baseball dali by radę dzisiaj, to można by półfinały rozegrać dzisiaj, bo i ja i Veron również mamy dzisiaj czas. Walka o trzecie miejsce i finał mogła by odbyć się w przyszłym tygodniu, gdy Veron będzie dostępny.

Co Wy na to?

PS. Albo idziemy na całość i wszystko ogarniamy dzisiaj. ;)

"Lotnik, skrzydlaty władca świata bez granic, ze śmierci drwi, życiu w twarz się prosto śmieje..."
User avatar
Wikary
Moderator
Posts: 1161
Joined: 2018-11-11 10:35
Contact:

Flights: 219 (544hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VMFA-117 Commanding Officer

Jeste też kanał stworzony na tę okazję na Discordzie specjalnie dla was.

Informacje o statusie rekrutacji dostępne na stronie eskadry
VMFA - 117 Mighty Wombats
Locked