Witam i mam dwa pytania

Forum tylko do odczytu, archiwum postów, obecnie przeniesione na Discord.
Dział Analizy, aktywny

Moderator: Instruktor

User avatar
Vega
Posts: 106
Joined: 2020-04-25 22:16
Contact:

Flights: 35 (122hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Nieyu, zapisuj się śmiało na szkolenie podstawowe do Hancera, większość z nas zaczynała w ten sposób. Hancer Ci przekaże podstawy, zobaczysz czy wogóle lubisz takie latanie (:

Keep the blue side up.
VEGA
Nieyu
Posts: 8
Joined: 2020-10-25 18:59




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

:):):). Lubie latanie, latalem w realu. Wirtualnie ,bylem wtedy bardzo mlody, ale pamietam pierwszego flight symulatora na ZX spectrum+ :):)
Jesli chodzi o serwer to dysponuje niezbyt duza iloscia czasu wolnego ,miedzy innymi ze wzgledu na prace. Zdazaja sie dni ze siedze w pracy of 6 rano do 22.
Latam wtedy kiedy moge, tzn zazwyczaj poznymi wieczorami. Do tego nie mieszkam w Polsce wiec trzeba dodac godzine przesuniecia.
Ciezko mi sie umowic na konkretna godzine . Dlatego na razie radosnie latam offline. Zrobilem kampanie na SU25 ( revenge) , zaczalem kolejna. Zaczalem z ciekawosci ta kampanie na SU33 , no I cwicze sobie MI8. Chyba ze sa jakies szkolenia korespondencyjne :):) na zasadzie odrabiania zadania domowego. Wtedy nie ma znaczenia kiedy siadam do kompa. .

User avatar
Glow
Posts: 135
Joined: 2019-08-29 23:09




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

A nie czasem Sea Dragon? Patche

User avatar
Mizuri
Posts: 201
Joined: 2019-08-17 17:24

Flights: 53 (143hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Rentier

SGPSz Pilot SGPSz

PAM2Air Commanding oficer

Nieyu wrote: 2020-11-15 17:26 :):):). Lubie latanie, latalem w realu. Wirtualnie ,bylem wtedy bardzo mlody, ale pamietam pierwszego flight symulatora na ZX spectrum+ :):)
Jesli chodzi o serwer to dysponuje niezbyt duza iloscia czasu wolnego ,miedzy innymi ze wzgledu na prace. Zdazaja sie dni ze siedze w pracy of 6 rano do 22.
Latam wtedy kiedy moge, tzn zazwyczaj poznymi wieczorami. Do tego nie mieszkam w Polsce wiec trzeba dodac godzine przesuniecia.
Ciezko mi sie umowic na konkretna godzine . Dlatego na razie radosnie latam offline. Zrobilem kampanie na SU25 ( revenge) , zaczalem kolejna. Zaczalem z ciekawosci ta kampanie na SU33 , no I cwicze sobie MI8. Chyba ze sa jakies szkolenia korespondencyjne :):) na zasadzie odrabiania zadania domowego. Wtedy nie ma znaczenia kiedy siadam do kompa. .
Jeżeli chodzi o Mi-8 to sugeruje szkolenia Orła: https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 9mefam79nq

i9-12900K | MSI MAG Z690 TOMAHAWK | G.Skill 128 GB | GeForce RTX 4090 | Samsung 970 EVO Plus 2TB | Samsung 970 EVO Plus 2TB | Samsung SSD EVO Plus 2TB | Samsung 970 EVO Plus 1TB | Samsung 860 PRO 1TB | Samsung 870 EVO 4TB | LG ULTRAGEAR GSM5BD3
Nahen



Nieyu nikt nie wymaga od Ciebie żebyś latał za każdym razem jak coś jest latane.

Kilka spraw:

1) Serwery stoją non-stop więc zamiast latać samemu sobie, jak masz latać wbijaj na serwer na którym aktualnie nie ma misji żadnej. Jak są inni ludzie to lepiej - zawsze możesz podpytać co i jak. No i poćwiczyć latanie w formacji choćby i komunikacje.

2) jak są organizowane treningi to z reguły (u Hancera) w soboty albo niedziele - więc jak będziesz chciał to raczej znajdziesz raz na jakiś czas tą godzinę-dwie myślę żeby wejść posłuchać i polatać.

Jak na wstępie - nikt nie będzie Cię ścigał żebyś latał za każdym razem jak organizowana jest "misja". Masz czas latasz, nie masz nie latasz.

Ale na pewno latanie z kimś jest zupełnie inna jakością nawet niż kampanie solo.

Nieyu
Posts: 8
Joined: 2020-10-25 18:59




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Glow- tak sea dragon

Mizuri- widzialem to , bardzo fajny material.

Nahen- masz racje ze latanie offline to nie to samo co online. Gdyby nie vatsim to mysle ze FS dawno by mi sie znudzil.
Co do weekendow to pracuje 2 na 3 :(. Teraz tez jestem w pracy :):)
Nie wiedzialem ze serwery sa otwarte caly czas. . Moze faktycznie dobry pomysl zeby czasem zajzec.

Nahen



Jak masz czas i chcesz latać zaglądaj na serwery co się dzieje. Z reguły ktoś tam sobie lata poza misjami.

Locked