Voice attack - używanie w VR

Forum tylko do odczytu, archiwum postów, obecnie przeniesione na Discord.
Dział Analizy, aktywny

Moderator: Instruktor

Locked
User avatar
attyla
Posts: 29
Joined: 2018-12-04 18:11




Gildia Rentier

Ameryki pewnie nie odkryję ale w lataniu w VR najbardziej drażni konieczność sięgania do klawiatury aby np: włączyć radio i porozumiec się z ATC czy tankerem znalazłem przypadkiem filmik w którym jest wytłumaczone łopatologicznie jak ustawić Voice Attack tak aby rozumiał polskie wyrazy i wykonywał odpowiednie akcje w DCS

Myślę że warto chwile pokonfigurować program aby potem nie musieć tyle machać myszką w VR.

User avatar
Birbant
Posts: 202
Joined: 2019-08-16 16:51




Gildia Rentier

Robi wrażenie do Eurofightera będzie jak znalazł :)

Birbant (według pl.wiktionary.org)

rzeczownik, rodzaj męskoosobowy
(1.1) przest. mężczyzna prowadzący hulaszczy tryb życia. Inaczej; hulaka, lekkoduch, raptus
User avatar
Alienzo
Moderator
Posts: 446
Joined: 2018-09-30 15:46
Contact:




Gildia Marshaller

SGPSz Pilot SGPSz

VF-31 Commanding Officer

492nd vFS Pilot

Nie zbyt klimatyczne do takiego F-16 czy F-18 jakie mamy. Ale! To wygląda jak zajebista sprawa do F-14 kiedy lata się z Jesterem co by to z kółeczka AI nie wybierać :) Takie komendy dla RIO AIkowego zajebista sprawa będzie przypisać.

Nahen



Alienzo wrote: 2021-01-10 11:19 Nie zbyt klimatyczne do takiego F-16 czy F-18 jakie mamy. Ale! To wygląda jak zajebista sprawa do F-14 kiedy lata się z Jesterem co by to z kółeczka AI nie wybierać :) Takie komendy dla RIO AIkowego zajebista sprawa będzie przypisać.
Oooo tym samym pomyślałem ;) Ale pod kątem być może przyszłego F-15E i WSO ;)

Locked