Problemy nie związane z konkretnymi poligonami

Moderators: Hancer, Bartek16194

Post Reply
User avatar
thaall
Posts: 9
Joined: 2020-03-08 15:14

Flights: 10 (32hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Hej,
ad3) Serwer 3 na poligonie Range_Gildianski_v1_7_7A ma włączona aktywna pauzę, nie da sie latać od paru godzin i rotacja chyba nie dziala :(

User avatar
thaall
Posts: 9
Joined: 2020-03-08 15:14

Flights: 10 (32hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Nie moge niestety edytowac powyzszego posta -
Serwer 1
misja: Syrian_Range_v1_2A

Serwer ma wlaczona pauze jak nie ma uzytkownika, od rana jest ta sama misja. Brak rotacji.

User avatar
thaall
Posts: 9
Joined: 2020-03-08 15:14

Flights: 10 (32hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Hej,
Serwer 3 na misji gildianski ciagle jest zapauzowany przez co nie ma rotacji. Nawet jak sie wejdzie to i tak sie nie od-pauzowuje.

Nahen



Dziś wszystkie serwery koło południa "stały"

User avatar
RemiX
Posts: 7
Joined: 2020-12-05 19:17

Flights: 16 (37hs)
Specialized in: F-15C



Gildia Rentier

mam pytanie takie co się stało z harcerskim ? bo trochę czasu nie latałem i od kilku dni patrzę to zamiast normalnie jest jakaś hybryda gildiański i harcerski na przemian. Nie powiem że moim zdaniem i nie tylko moim to kiepskie jest bo jak stały oba serwery 24/h to było dużo wygodniej. gildiański jest fajny ale tam o wiele wiecęj laguje nie ma takiej płynności jaka jest na hercerskim za dużo jest tam wszystkiego. Pytanie czy można wrócić do starego trybu ???

User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1429
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

RemiX wrote: 2021-05-18 10:38 mam pytanie takie co się stało z harcerskim ? bo trochę czasu nie latałem i od kilku dni patrzę to zamiast normalnie jest jakaś hybryda gildiański i harcerski na przemian. Nie powiem że moim zdaniem i nie tylko moim to kiepskie jest bo jak stały oba serwery 24/h to było dużo wygodniej. gildiański jest fajny ale tam o wiele wiecęj laguje nie ma takiej płynności jaka jest na hercerskim za dużo jest tam wszystkiego. Pytanie czy można wrócić do starego trybu ???
Gildiansky ma swoich zwolennikow i Hancerski ma swoich zwolennikow. Kazdy ma wady i zalety... Nie chcemy stawiac cały czas 6 serwerów bo to powoduje że każdy jest w innym miejscu, pojawiają się problemy jeżeli ktoś zaplanował sobie trening na 4-6 czy sam brak powiązania z forum. Serwery 4-6 przeznaczone są do rzeczy "okazjonalnych", a nie do rozgrywania poligonów 24/7

Rozwiązanie z rotacyjnymi poligonami wydawało nam się najlepsze na ten moment. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysł na inne rozwiązanie tematu jak najbardziej bierzemy to pod dyskusje.

User avatar
Foka
Posts: 605
Joined: 2020-06-12 01:01

Flights: 206 (465hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

492nd vFS Pilot

A może na jednym zrobić rotację Hancerskiego na różnych mapach, na drugim rotację Gildiańskiego na różnych mapach?

User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1429
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

Foka wrote: 2021-05-18 12:40 A może na jednym zrobić rotację Hancerskiego na różnych mapach, na drugim rotację Gildiańskiego na różnych mapach?
Nie ma takiej możliwości. Zawsze musi być na jednym serwerze mapa na Kaukazie nie licząc serwera dynamicznego. A w takiej opcji to nie jest możliwe.

Po za tym tutaj nie chcemy podziału na moje/twoje. To są mapy tworzone dla ludzi, a tak robimy kolejne niepotrzebne podziały.

User avatar
RemiX
Posts: 7
Joined: 2020-12-05 19:17

Flights: 16 (37hs)
Specialized in: F-15C



Gildia Rentier

Tak po prawdzie to jak były dwa serwery gildiański i harcerski to było dobrze bo jak lataliśmy to i tutaj i tutaj i nie było podziałów na moje twoje tylko jak była większa grupa ludzi to robiliśmy pseudo misje AA i AG na gildiańskim w 10-14 osób a jak ktoś chciał to byliśmy na harcerskim mi chodzi o to że gildiański o tyle jest ok bo jest do czego strzelać ale są mini lagi scinki bo obiektów jest za duzo a harcerski tutaj było o wiele wiele lepiej z płynnością gry natomiast jak się latało w 2-3 osoby to harcerski był lepszy bo nie było widoku pod F10 i każdy napisze "to nie klikaj " to żaden argument natomiast nie ukrywam że nie jest to tylko moje zdanie bo było o wiele lepiej jak były dwa serwery po 24/7 i nie mówcie że były jakieś podziały bo nie było a wiadomo że jak jest nas 40-50 to zawsze będzie tak gdzie ktoś kogoś lubi mniej albo nie można się dogadać bo szorstka męska przyjaźć to norma bo w końcu jesteśmy facetami.

User avatar
Alienzo
Moderator
Posts: 446
Joined: 2018-09-30 15:46
Contact:

Flights: 228 (577hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Marshaller

SGPSz Pilot SGPSz

VF-31 Commanding Officer

492nd vFS Pilot

No właśnie Remix. 40-50. Same chłopy.

Wszystkim nie dogodzisz, zawsze komuś nie będzie coś pasowało ;)

User avatar
Birbant
Posts: 202
Joined: 2019-08-16 16:51

Flights: 225 (568hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

Mi pasuje ta rotacja poligonów. Można się lepiej zintegrować z innymi bo jest zawsze jeden wczytany a nawet jak były dwa równolegle działające poligony to i tak się wbijało na ten gdzie jest więcej ludzi. W moim utopijnym świecie widzianym oczyma wyobraźni idealnym rozwiązaniem byłby jeden poligon np. ze strefami otwartymi, widocznymi typowo treningowymi, jak i poukrywanych sneaky beaky celami wymuszającymi kooperacje z innymi, jak i stref cold war, wwII itd itp. ale to może jak ed zrobi cos z netcodem. Bo jak tak dalej pójdzie to wam miejsca na dysku braknie na te serwery na te poligony.. A może jakby tych poligonów mniej chodziło to nie byłoby ścinek?(tak tylko "głośno myślę)

Birbant (według pl.wiktionary.org)

rzeczownik, rodzaj męskoosobowy
(1.1) przest. mężczyzna prowadzący hulaszczy tryb życia. Inaczej; hulaka, lekkoduch, raptus
Post Reply