Logo Virtual Carrier Air Wing 22 - wyszywamy

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

Post Reply
User avatar
Qba
Posts: 627
Joined: 2018-09-06 19:06

Flights: 246 (616hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

VFA-313 Commanding Officer

W 313-tej chcemy zamówić wyszycie naszywek Virtual Carrier Air Wing 22.

Image


Ekipy CVW-22, jeżeli są u Was zainteresowane osoby to proszę każdą z eskadr o ogarnięcie tematu i wysłanie mi na forumowe PW listy chętnych z zaznaczeniem ile naszywek z rzepem a ile bez.
Przykładowo:
VFA-418
Stivi - 2 z rzepem
Foka - 1 z rzepem, 2 bez rzepa
Zainteresowani piloci spoza CVW-22 proszę info indywidualnie na PW chyba, że w jakiejś ekipie jest dużo chętnych to można wysłać zbiorcze eskadrowe zgłoszenie.

Pół roku temu wyszywaliśmy nasze Hellhounds'owe cuda i koszt wyniósł 16zł za sztukę ale jest inflacja więc przyjąłbym bezpieczne 20zł/sztuka.

Zgłoszenia do wtorku 22 marca włącznie.

Image
Image

User avatar
Qba
Posts: 627
Joined: 2018-09-06 19:06

Flights: 246 (616hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

VFA-313 Commanding Officer

Naszywki gotowe. Kto jeszcze nie dosłał drugiej części wpłaty to przypominam. A wszystkich zamawiających proszę o wysłanie mi na forumowe PW danych do wysyłki (email, telefon, dane paczkomatu InPost).

W kopercie oprócz trójkątnej naszywki można spodziewać się dodatkowej niespodzianki.

(zdjęcie poglądowe)
Image

User avatar
Qba
Posts: 627
Joined: 2018-09-06 19:06

Flights: 246 (616hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

VFA-313 Commanding Officer

Update sytuacji:
Pierwsza partia jest wyszyta, mamy ja i czeka (nie)cierpliwie. Czekamy na druga partie (w tym tygodniu) bo chcemy wszystko wyslac za jednym razem.
Wyslemy po majowce, zeby sie nie okazalo, a jacys odbiorcy siedza w Sopocie prazac sie w majowkowym sloncu daleko od paczkomatu.

Image

Post Reply