Czy da się wyswietlić namierzony samolot na HUD

Forum tylko do odczytu, archiwum postów, obecnie przeniesione na Discord.
Dział Analizy, aktywny

Moderator: Instruktor

Locked
HopkinsPoland
Posts: 20
Joined: 2022-09-04 18:00




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Pytanie: czy da się wyświetlić namierzony samolot na radarze (np.: sojuszniczy samolot transportowy do którego chce się zbliżyć) na HUD ale w trybie nawigacyjnym !!!. Bo po zalokowaniu go dostaje info na radarze o jego wysokości i predkości ale nie pokazuje go na HUD. Oczywiscie mogę to zrobić po wybraniu rakiety ale pytam się czy jest opcja by zrobić to w trybie nawigacyjnym. Przecież mógłby być teź oznaczony jakąś krateczką/trójkącikiem itp

User avatar
Kisi
Posts: 65
Joined: 2020-05-18 21:35
Contact:

Flights: 172 (402hs)



Gildia Instruktor

VMFA-117 Executive Officer

Pytanie: Jakim samolotem lecisz?
Chcesz aby na HUD pokazał Tobie lokalizację namierzonego samolotu czy ma Tobie pokazać obraz z TGP w celu VID?

HopkinsPoland
Posts: 20
Joined: 2022-09-04 18:00




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Przepraszam że nie napisałem. Chodzi mi o F-15. Tak chodzi o to by pokazał lokalizację namierzonego samolotu

User avatar
Kisi
Posts: 65
Joined: 2020-05-18 21:35
Contact:

Flights: 172 (402hs)



Gildia Instruktor

VMFA-117 Executive Officer

To niestety nie pomogę. O F-15 może wypowie się Vincent albo Baseball.

User avatar
Vincent
Posts: 387
Joined: 2019-09-12 02:39

Flights: 179 (483hs)



Gildia Rentier

333 Commanding oficer

Poczytaj lepiej manual F-15. Nie jest długi.

HopkinsPoland
Posts: 20
Joined: 2022-09-04 18:00




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Mam, czytałem, szukałem i albo nie ma albo ja nie zrozumiałem. Czy w trybie nawigacyjnym ( czyli bez wybrania jakiejkolwiek broni), po złapaniu locka na jakims samolocie czy w trybie SST lub TWR oprócz jego parametrów wyświetlonych na radarze jak pułap i predkosc, jest on w jakikolwiek sposób wyswietlony na HUD - kreseczka, kropeczka, cokolwiek

Locked