S. Hotas Warthog, Thrustmaster MFDs z montowaniem J-PEIN, TrackIR Cap, Logitech Flight Rudder, Saitek Pro Flight Switch

Post Reply
User avatar
Sebwal
Posts: 4
Joined: 2020-10-30 17:01

Flights: 3 (7hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Witam
Ze względu na pilną sytuację osobistą, z bólem... jestem zmuszony pozbyć się swojego zestawu małego lotnika, z którego od ponad roku korzystam w DCS/BMS/MSFS

Cena za komplet dla gildii 3000zł
W skład zestawu wchodzi:
- Hotas Warthog (Joy od F-16) z montowaniem J-PEIN (link do aukcji z Amazona, z której kupowałem montaż do biurka - https://www.amazon.com/J-PEIN-Upgraded- ... B07KJCC4Q7 - dla zainteresowanych do podglądu)
- Thrustmaster MFDs
- TrackIR Cap
- Logitech Flight Rudder
- Saitek Pro Flight Switch

Kilka detali co do sprzętu. Całość używana w przedziale czasowym od kilku miesięcy (pedały) do 1.5 roku (większość zestawu). TrackIr-a sprawiłem sobie ze 3 miesiące temu. Jest to wersja na czapke (oryginalną czapeczkę, którą dostajesz przy zakupie, zachowałem chodź z niej nie korzystam). Pro Flight Switch aktualnie mam zamontowany do blatu biurka taśmą dwustronną, przy pomocy jednego programu, w pełni można sobie skonfigurować pod dowolny symulator. Działa wszystko bez zarzutów, włącznie z oświetleniem podwozia.
MFD-ki tak jak przepa i joy są przykręcone do montażu J-Pein. Nie ma absolutnie mowy o lataniu przedmiotów po blacie w trakcie lotu. Nie ma żadnych luzów w montażu, MFD-ki też są w taki sposób przykręcone, że nie trzeba uważać przy ich naciskaniu. Pedały oczywiście nie są z górnej półki, ale i tak zdecydowanie lepiej sobie dają rade od tych Thrustmasterowych (które też gdzieś mam schowane, i które za symboliczne kilkadziesiąt złotych mogę oddać).

Zaznaczam jednak z góry, że w grę NIE WCHODZI opcja kupowania poszczególnych elementów. Interesuje mnie TYLKO opcja sprzedaży kompletu. Również ze względu na sposób montażu i wielkość zestawu NIE WCHODZI w grę wysyłka kurierem, pocztą czy innym bocianem. TYLKO I WYŁĄCZNIE odbiór osobisty. Oczywiście, przed zakupem jest opcja przetestowania sobie wszystkiego u mnie na miejscu. Aktualnie na dysku mam jedynie DCS ale na specjalne życzenie można również przetestować inne symulatory.

Dodatkowo za symboliczne, powiedzmy 200zł dorzucę komplet FreeTracka w wersji USB też z czapeczką, ThrustMaster T. Flight Rudder Pedals (w pełni sprawne, które też można sobie przetestować przed zakupem) i zepsutą bazę magnetyczną do Joya (nie mam pojęcia co jest z nią nie tak, być może awaria potencjometru ale żaden ze mnie majsterkowicz)

Na kilka dni, ogłoszenie zamieszczam tylko tutaj. Uważam, że cena jest uczciwa biorąc pod uwagę co jest w komplecie. Jeśli nie znajdę tutaj nikogo chętnego, sprzęt zamierzam po cenach bliższych rynkowym, wystawić w sieć (już raczej nie jako komplet) Ktoś ze smykałką handlowca i odrobiną cierpliwości jeszcze sobie może na tym parę stówek zdecydowanie zarobić. Zależy mi na w miarę szybkiej sprzedaży ale nie chciałbym też, żeby sprzęt trafił do byle laika, który nie będzie potrafił go wykorzystać w fajny sposób. W razie jakichkolwiek pytań, można pisać tutaj lub najlepiej dzwonić pod nr: 697 608 041 - Sebastian. Prosiłbym o kontakt najlepiej pomiędzy 8-15. Poniżej wrzucam jakieś zdjęcia poglądowe, jeśli będą życzenia zobaczyć coś pod innym kątem itd. nie będzie z tym problemu.

https://files.fm/u/vfah2u262

Post Reply