PKW SYRIA: Codex CITYFIGHT 2

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Image

412 Cadiański batalion piechoty szturmowej pomimo początkowych trudności dość szybko i sprawnie posuwa się w kierunku centrum Homs. Dołączające do miejskiego szturmu oddziały 22 Sayqualskiego batalionu piechoty zmechanizowanej i 126 batalionu lekkiej piechoty związują w walce oddziały ISIS odciążając Cadian. Mieszkańcy oblężonego miasta widząc wreszcie nadzieję, niemalże jawnie pomagają wojskom koalicji. Zwycięstwo w Bitwie o Homs wydaje się już przesądzone.
Element 11 pancernego batalionu Gwardii Republikańskiej został skierowany do zajęcia lotniska Shayrat, który broniony jest przez garstkę terrorystów, zmasakrowanych przez naloty syryjskich MiG-ów.
Dowództwo planuje skoncentrowanie się na odcięciu dróg ewentualnego zaopatrzenia oraz ucieczki terrorystów z ISIS, w tym celu planuje się szybkie akcje desantowe na tyłach wroga z wykorzystaniem oddziałów desantowych.
Jednocześnie dowództwo Koalicji uznało, że sytuacja na froncie sprzyja dopuszczeniu do użycia lotniska Al Qusayr. Zdecydowali się przerzucić cześć Apaczy, stacjonujących dotychczas na Minakh oraz podjęta został decyzja o przebazowaniu tam SGPSz

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

BRIEFING DO MISJI:
https://docs.google.com/document/d/1u6y ... sp=sharing


Do misji dodam jeszcze sloty na AH - 64 D także piloci i gunnerzy dajcie mi trochę czasu - napewno się coś dla was znajdzie ;)

Post Reply