[2023-03-16 20:30] PKW Syria: Codex Cityfight 2

Raporty z zakończonych lotów - forum dostępne tylko dla zarejestrowanych członków grupy
Post Reply
User avatar
Wikary
Moderator
Posts: 1164
Joined: 2018-11-11 10:35

Flights: 222 (546hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VMFA-117 Commanding Officer

Image

Nazwa wydarzenia: [2023-03-16 20:30] PKW Syria: Codex Cityfight 2

Data/godzina wydarzenia: 2023-03-16 20:30

Typ wydarzenia: Heavy Role Play

Organizator: Krzychoo

Serwer: dedi.gildia.org [DCS #1]

Sloty: 20/33

Lista slotów: KLIK

Sitrep: viewtopic.php?t=5962

Mapa: Syria

ACMI: KLIK

Czas trwania: 100min.

Krótki opis:

Akcja dzieje się kilka godzin po wydarzeniach z CITYFIGHT 1. Wojska koalicji podejmują wysiłek odcięcia dróg zaopatrzenia i ewentualnej ewakuacji terrorystów z oblężonego Homs. Serdecznie zapraszam do zapisów. Proszę o "symetryczne" zajmowanie slotów

Lista obecności:

Obecni Nieobecni
  • TOMMYGUN 1 (Eskorta/Wsparcie) - Bladzior
Statystyki rozgrywki

Statystyki umieszczono na stronie wydarzenia: KLIK

Crayons
User avatar
Krzychoo
Posts: 884
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Image

Zaledwie kilkanaście godzin po wydarzeniach z Misji Codex Cityfight 2 412-stego Cadiuańskiemu batalionowi piechoty szturmowej, wspieranemu przez 22 Sayqualski batalion piechoty zmechanizowanej oraz 126 batalion lekkiej piechoty udało się wyzwolić miejscowość Homs z rąk ISIS. Jest to niewątpliwie ogromny sukces, który nie miałby miejsca bez ofiarnej pomocy i wsparcia Samodzielnej Grupy Powietrzno-Szturmowej oraz syryjskim siłom powietrznym. Mieszkańcy będą teraz wracać do miasta i je powoli odbudowywać.

Jest to światełko nadziei w mrocznym tunelu bowiem siły Daesh nadal stanowią potężną siłę w Syrii. Należy ich ścigać do ostatniego osobnika.

Jako MISSION MAKER dziękuję wszystkim za uczestnictwo i od razu zapraszam do udziału w kolejnych misjach bowiem jest to koniec pewnego rozdziału ale napewno nie mojej kampanii pod tytułem PKW Syria

Post Reply