Gdzie te misje?

Forum tylko do odczytu, archiwum postów, obecnie przeniesione na Discord.
Locked
User avatar
montffa
Posts: 11
Joined: 2020-12-25 14:52

Flights: 5 (17hs)
Specialized in: F-15C



Gildia Rentier

Zgłosiłem nowy temat ponieważ jest to propozycja utworzenia kącika dla twórców misji. Myślę, że najlepszą nauką dla twórcy misji jest jej pokazanie innym. Kącik może również pomóc w promowaniu przygotowanego materiału. Liczę, że mój pomysł spotka się ze zrozumieniem i aprobatą. Pozwolę sobie jako pierwszy zamieścić swój film. Jeżeli nie będzie osób które zainteresuje moja propozycja usunę ten temat. Dziękuję i pozdrawiam osoby z którymi próbowałem wspólnego latania, ale mieszkam na zadupiu i musiałem zakończyć współpracę ze względu na łącze jakim dysponuję. Ale jak mogę i gdzie mogę, wspieram waszą pracę. To jest link do mojego filmu zapraszam https://youtu.be/jEOb3kUZbfk

User avatar
Andrut
Posts: 156
Joined: 2020-04-01 08:07

Flights: 67 (198hs)
Specialized in: Mi-24P Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Oficer

Cześć,
Możesz rozwinąć swoją myśl, która stworzyła ten temat? Jaki jest zamysł?

User avatar
montffa
Posts: 11
Joined: 2020-12-25 14:52

Flights: 5 (17hs)
Specialized in: F-15C



Gildia Rentier

Tak, oczywiście. Przeglądam Internet w którym na YouTub ludzie publikują swoje pomysły. Czasem jest trudno przebić się ze swoim materiałem żeby zyskać na oglądalności. Oglądam materiały bardzo dobre gdzie ilość odsłon jest stosunkowo niewielka i materiały słabe, gdzie ilość odsłon liczona jest w tysiącach. Myślę, że publikowanie tutaj na forum i komentowanie na profilu twórcy może zrobić niezłą robotę jeżeli chodzi o wypromowanie materiału. Bardzo Ci dziękuję, że zapytałeś o cel mojego pomysłu. Liczę na kolejne komentarze. Pozdrawiam.

User avatar
montffa
Posts: 11
Joined: 2020-12-25 14:52

Flights: 5 (17hs)
Specialized in: F-15C



Gildia Rentier

Jest jeszcze jedna kwestia o której zapomniałem napisać. To jest możliwość wymieniania się swoimi projektami. Dziękuję.

Locked