[2018-09-11 21:00] MANEWRY ANAPA '76

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Barti
Posts: 26
Joined: 2018-07-11 17:28

Flights: 23 (43hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

WYMAGANIA

Aby wziąć udział misji/kampanii należy ściągnąć i zainstalować następujące pliki:

https://virpil.com/en/news/58-vpc-airfi ... -dcs-world (klikamy na strzałce przy VPC-Airfield Equipment) <-- dodatkowe obiekty wzbogacające imersję (budynki, pojazdy lotniskowe, drabinki, obsługa naziemna, itp.)
http://www.476vfightergroup.com/downloa ... ile&id=287 (klikamy download) <-- dodatkowe obiekty wykorzystane przy budowie poligonu (tarcze, kontenery, itp.)

Ich instalacja ogranicza się do przekopiowania zawartości archiwum do lokalizacji C:\Users\twoja_nazwa_użytkownika\Saved Games\DCS.openbeta\Mods\tech zachowując strukturę ściągniętych plików (szczególnie uwaga na plik VPC-Airfield Equipment 0.9.4 beta).

Loty będą odbywały się przy użyciu SIMPLE RADIO. Proszę o zaopatrzenie się w ten program.

WPROWADZENIE

Jest rok 1976. Lotnictwo ZSRR ma się bardzo dobrze. Na niebie królują samoloty takie jak MiG-21, Mig-23, MiG-25, Su-17 oraz Su-25. Młodzi adepci lotnictwa szkolą się na Yakach-52, aby następnie móc przesiąść się na poddźwiękowe samoloty L-39 Albatros i w dalszej kolejności na samolot MiG-21 bis. Piloci śmigłowcowi korzystają głównie z maszyn Mi-8 oraz Mi-24, które okazały się wyjątkowo udanymi konstrukcjami. Coraz głośniej mówi się jednak o prototypie nowego śmigłowca szturmowego, noszącego nazwę Ka-50 (Чёрная акула).

MANEWRY ANAPA '76

Jest początek lata 1976 roku. Dokładnie na dzień 7 sierpnia zaplanowano duże manewry wojskowe w okręgu Krasnodar na poligonie Anapa-Vityazevo. W bazach lotniczych trwają gorączkowe przygotowania do jak najlepszego zaprezentowania się podczas manewrów. Na lotnisku Krymsk działają eskadry Lotnictwa Myśliwskiego (samoloty MiG-21) oraz Lotnictwa Szturmowego (Su-25). Na lotnisku w Anapie swoją bazę mają eskadry Śmigłowców Transportowych (Mi-8) oraz Śmigłowców Bojowych (Mi-24, Ka-50).

ZAKRES SZKOLENIA / TRENINGU

Przygotowania do manewrów obejmują następujące zagadnienia:

- uruchomienie i przygotowanie maszyny do lotu
- kołowanie
- start
- nawigacja
- obsługa radaru (jeśli dotyczy)
- obsługa broni powietrze-ziemia
- obsługa broni powietrze-powietrze
- lądowanie na lotnisku
- lądowanie w terenie przygodnym (jeśli dotyczy)
- lądowanie na drogowym odcinku lotniskowym (jeśli dotyczy)
- transport ładunków (jeśli dotyczy)

ODPRAWA PILOTA

Image

Image

Image

Image

Image

Image


LINK DO MISJI: https://drive.google.com/open?id=1GV3is ... jw_bFHsi-4
Last edited by Barti on 2018-09-08 14:33, edited 2 times in total.

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Mody na serwerze - sprawdzone w edytorze, problemów nie zauważono. :D

User avatar
Barti
Posts: 26
Joined: 2018-07-11 17:28

Flights: 23 (43hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

VladMordock wrote: 2018-09-06 23:41 Mody na serwerze - sprawdzone w edytorze, problemów nie zauważono. :D
Dzięki Vlad, mam nadzieję, że we wtorek wszystko wypali zgodnie z oczekiwaniami!

User avatar
YogiPL
Posts: 79
Joined: 2018-06-04 08:22

Flights: 56 (134hs)
Specialized in: AV-8B



Gildia Rentier

Bartek, duża klasa. Ja niestety w pracy jestem tego dnia (nocy). Jednak kampanii nie odpuszczam ;)

User avatar
Barti
Posts: 26
Joined: 2018-07-11 17:28

Flights: 23 (43hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

YogiPL wrote: 2018-09-08 02:17 Bartek, duża klasa. Ja niestety w pracy jestem tego dnia (nocy). Jednak kampanii nie odpuszczam ;)
Dzięki Yogi! Szkoda, że Cię nie będzie we wtorek. Myślę, że poligon polecimy jeszcze co najmniej raz przed rozkręceniem kampanii, więc nic straconego. ;)

User avatar
gorzasty
Posts: 113
Joined: 2018-05-10 18:47
Contact:

Flights: 30 (60hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Rentier

Bardzo chciałem polecieć misję Bartka na MiG-21, ale w ostatniej chwili wypadł mi wyjazd i muszę się wypisać ;(, także liczę na powtórkę!

Stara
Posts: 24
Joined: 2018-06-29 18:26

Flights: 11 (17hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

MiGi w drodze, moim zdaniem najladniejsze co mamy latajace w DCSie ;)

(link do galeri imgur: https://imgur.com/a/2V4X5Vy#PcttYnH )



Post Reply