Przywitaj się

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

User avatar
Avantar
Posts: 1125
Joined: 2018-06-19 09:26

Flights: 281 (754hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

LukSC wrote: 2022-12-29 18:35 Hej wszystkim, Mam na imie Lukas i posiadam DCS-a od okolo miesiaca, caly czas sie ucze F16 i chcialbym to kontynuowac w milym towarzystwie :), Mam sporo doswiadczenia SIM w operacjach cywilnych (Xplane, FS2020) ale 0 w militarnych. pozdrawiam.
Hej :-) Witamy na pokladzie.

Avantar
My rig: MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI; HyperX Fury RGB 64GB (4x16GB) 3200MHz DDR4 CL16; Intel Core i9-10900KA; Zotac RTX 3090; HOTAS Warthog; HOTAS Cougar; WinWing F16EX Throttle, MFD Cougar; Track IR 5; Thrustmaster TPR
grot
Posts: 3
Joined: 2023-04-06 09:52




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Witam,
latam w symulatorach od kilku lat.
Aktualnie w MSFS, IŁ-2 Sturmovik, BMS i oczywiście DCS.
Z DCS posiadam:
- F-16
- F-18
- MiG-21
- Supercarrier

Teatry:
- Syria
- Zatoka Perska
- Nevada.

Pozdrawiam.

Gigabyte Z590 GAMING X, Intel Core i9-11900KF, HyperX Fury RGB 64GB, ASUS GeForce RTX 3080, Samsung 1TB M.2, HOTAS Warthog, MFD Cougar, Track IR 5, TPR Pendular Rudder.
User avatar
Wikary
Moderator
Posts: 1162
Joined: 2018-11-11 10:35
Contact:

Flights: 220 (544hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VMFA-117 Commanding Officer

Yo

Informacje o statusie rekrutacji dostępne na stronie eskadry
VMFA - 117 Mighty Wombats
DentkA
Posts: 1
Joined: 2023-05-18 12:34




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Witam wszystkich .
DentkA 43 wiosny w DCS swieżak jestem coś tam latam ale ogólnie żółtodziób :D , pozdrowionka.

User avatar
Qnnrad
Posts: 1
Joined: 2019-05-12 20:59

Flights: 1 (1hs)
Specialized in: Uczestnik



Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Czołem!
Qnnrad, wymawiane jak "Konrad", latam w symulatorach od wczesnych dwutysięcznych. Wracam do DCSa po prawie dwuletniej przerwie, wcześniej byłem pilotem w międzynarodowej grupie 132nd Virtual Wing jako pilot-instruktor Ka-50, pilot Mi-8, kontroler ATC i JTAC.
W ostatnim czasie inwestuję czas w naukę wielozadaniowców F-16C i F/A-18C.

User avatar
trovao
Posts: 1
Joined: 2024-01-04 22:19




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Dzień dobry!
Mam na imię Bartek, jestem z Poznania.
Symulatorami zafascynowany byłem od najmłodszych lat. Tytuły które wryły się w mój życiorys to IŁ2 Sturmovik z tamtejszymi wirtualnymi frontami oraz ostatnimi laty głównie Xplane,Prepar3D, a obecnie MSFS (czyli lotnictwo głównie cywilne). Moja miłość F16 w MSFS odwzorowana jest słabo, wiec od jakiegoś czasu wzdychałem do DCS. Przy okazji noworocznych promocji nabyłem ten model i zacząłem przygodę w tym uniwersum :)
Mam nadzieję że będę się świetnie bawił, ucząc się i poznając maszynę.

Do zobaczenia na wirtualnym niebie.

User avatar
Pitbiker
Posts: 1
Joined: 2024-02-04 10:58




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Cześć!
Od dziecka często spoglądam w niebo. Po nieudanym starcie do TZL, schodząc na ziemię, odkryłem w tamtych czasach Sturmovika i Flanker 2.0, i tak zleciało ponad 20 lat w symulatory. W międzyczasie motocykle/modelarstwo redukcyjne/RC. Od kilku lat część wolnego czasu spędzam głównie w DCS "w kabinie" F/A-18C cały czas ucząc się go, na termice/żaglu/fali w Condor 2 i w sezonie letnim robiąc SPL na EPNL. Podoba mi się symulacja maksymalnie zbliżona do realizmu (procedury/komunikacja itd), dlatego tutaj trafiłem. Ogarnę tylko SRS i obiecuję pojawić się na jakimś treningu. Do usłyszenia!

Blugolf
Posts: 1
Joined: 2024-01-04 13:00




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Witam wszystkich mam na imię Tomasz mój Nik to Blugolf. Dziękuje za możliwość dołączenia do tak fajnej grupy ludzi. Od wielu lat moją miłością są symulatory lotnicze i pola walki. Do tej pory latałem na symulatorze Ił2 maszynami z okresu 2 wojny. A od kilku miesięcy zostałem posiadaczem F-16 DCS. W stymulatorach kręci mnie maksymalny realizm. Mam nadzieję że sprostam wymaganiom i będę wsparciem dla kolegów w misjach. Oraz liczę na pomoc w ciągłym rozwoju moich umiejętności.

Post Reply