Przywitaj się

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

User avatar
MarkLubuski
Posts: 2
Joined: 2024-01-22 18:32

Flights: 2 (4hs)
Specialized in: UczestnikGildia Pilot

druid wrote: 2024-07-04 14:41 Witam!

Mam 22 lata, a moja przygoda z symulacją lotniczą zaczęła się na Armie, następnie przeszła na MFS i ostatecznie na DCS. Poza tym uwielbiam muzykę, jestem gitarzystą metalowym i niebawem zaczynam karierę programisty.
Już po jednej misji LRP mogę śmiało stwierdzić, że zostanę tu na dłużej :roll:
Siema Druid !
Dobrze się wczoraj razem leciało.

User avatar
Patay
Posts: 1
Joined: 2024-07-04 00:23
Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Witam Gildię.
Pierwsze moje granie w SIM to był chyba 1986 rok i od razu symulator Gunship 2000. Zaraz za nim pojawił się F-15 Strike Eagle II. Potem seria X-Wing i X2: The Treat z następnymi częściami. DCS w zasadzie od początku powstania był ze mną. Najpierw w podstawce zciągniętej ze strony producenta, potem założenie konta na Steam i kupowanie DLC. Zawsze w singlu bo to mi wystarczało. Microsoft Flight Simulator przeszedł mi całkowicie koło nosa. Od samego początku nie ciągnęło mnie do niego bo nie dało się postrzelać a były wtedy inne "normalne" symulatory. Jedynym symulatorem cywilnym który mnie pochłonął to Condor.
W realu mój kontakt z lotnictwem to wyskakanie gapy w wojsku a licencję SPL zrobiłem w cywilu w Lesznie. Co mam teraz? Thrustmastera Hotas + drążek F-18, MFG Crosswing V2, freetrack, fotel Next Level Racing FLIGHT SIMULATOR. W planach bliskich VR a dalekich DOF do fotela. Aktualnie latane są: DCS, X4: Foundation.
Chętnie dołączyłbym już do Was na serwerze ale leżę zarówno sprzętowo jak i softwarowo. Już założyłem konto, właśnie się witam, i szykuję sobie radio SRS żeby wbić na serwer a tu okazało się, że mikrofon od kompa zepsuł się od samego leżenia w szufladzie (ok 7 lat) więc właśnie ogarniam jakiś na przyszły tydzień. Dodatkowo Discorda, TeamSpeaka i radia SRS muszę uczyć się od podstaw bo wcześniej z takich narzędzi nie korzystałem. Na szczęście jest tu wszystko dobrze powyjaśniane choć jak utknę na czymś to skorzystam z pomocy na forum.
Moje mapy DCS: Syria, Nevada, Presian Gulf i oczywiście podstawki Gruzja i Mariany.
DLC: F/A-18C, A-10C II , AV-8B NA, AH-64D, Supercarier, Flaming Clifs 3, Combined Arms.
Do zobaczenia w powietrzu jak ogarnę komunikację.

User avatar
Bonfire
Posts: 52
Joined: 2022-06-07 22:03

Flights: 69 (127hs)
Specialized in: F/A-18CGildia Pilot

Komunikacja nie taka straszna ;) Polecam wiki i przykład, a później trening trening trening ;)

Post Reply