[Gildywood Productions] Gildia.org Promo #1

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

Post Reply
User avatar
Grzechu789
Posts: 19
Joined: 2018-09-13 21:59
Contact:




Gildia Rentier

Nazwa robocza projektu: Promo -hasztag-jeden- (Promo #1 - przyp. redakcji)
Producent: Gildywood Productions entertainment

Dobra, żartuje :D

Na poważnie, poniżej moja propozycja, (szkoda że nie można robić ankiet na forum :( ).

Każda z piosenek ma numer, aby było łatwiej głosować (i potem liczyć te głosy :D )

Niech każdy napisze którą wybiera, jak ma ochotę to może dodać jakiś komentarz.
Nie przypada do gustu żadna? Nie głosuj! (oddaj "pusty głos", po prostu napisz, że żadnej nie wybierasz).

Jest to dla mnie o tyle ważne, że dzięki temu wiem, czy chcecie do tego latać czy nie - to jest losowa playlista, wrzucam bo nie miałem kreatywnych pomysłów akurat prze parę dni, a nie chodzi tutaj o to, żeby zastanawiać się nad głębszym sensem, bo to dopiero pierwsza produkcja (tak, jak chcecie możemy zrobić więcej, ja mam czas, powoli ale mam :D ).

alt. opcja - jeśli będzie znaczna liczba głosów na "ekh" to wtedy zrobimy tak, że każdy da od siebie 1-3 piosenki i wspólnie oprócz tej osoby będziemy wybierać, tak która zgarnie najwięcej głosów, będzie w promo.

Tak więc poniżej moja lista:

Pozycja 1

Ta jest z odcinka Gonciarza, nie pamiętam którego.


Pozycja 2

Tutaj od 2:10 jest niezły rozpęd, a jak takie bicie jest za mocne to w momencie ucięcia na 2:30 jest sekunda "ciszy" i potem pierdolnięcie. Zajebiste


Pozycja 3

To jest o tyle ciekawy kawałek, że moim zdaniem można go albo lubić, albo nie :D


Mój faworyt, to jak zapewne zgadliście, numer 2 :)

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45




Gildia Rentier

IMHO:

Numer 2 - kawałek daleki od muzyki, której w życiu słuchałem/słucham i przez to chyba mocno mi się podoba, coś świeżego :) ; dobry dynamiczny jeśli faktycznie chcesz się podjąć składania kilkuminutowego filmu, to fabularnie z muzyką będzie to można super połączyć, nastrój/tempo zmienia się kilka razy z mocnym wejściem przy 2:10.

Jest naprawdę git! :)

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45




Gildia Rentier

Nie dam rady się dzisiaj pojawiać - cokolwiek wymyślicie, a będzie prowadzić to stworzenia filmu będzie OK. :)

User avatar
Orzel
Posts: 366
Joined: 2018-07-19 20:27
Contact:




Gildia Instruktor

SGPSz Dowódca

Z tych trzech propozycji to numer 2 jest najlepszy, choć nie w moim guście, ale robi robotę.

User avatar
Grzechu789
Posts: 19
Joined: 2018-09-13 21:59
Contact:




Gildia Rentier

Cześć wam,

Wybaczcie, nie mogłem się wczoraj wstawić. Ogólnie cały poprzedni tydzień miałem zawalony. W tym nie wygląda nic lepiej, ale będę przynajmniej wieczorami w domu.

Co do piosenki to mam dobrą informacje, bo odezwał się rzecznik prasowy zespołu, którego kawałek podsyalelm wcześniej w innym temacie i jestem z nimi w kontakcie. Wypytują o dodatkowe rzeczy ale jak się uda, to będziemy mogli użyć inny kawałek jako podkład, wtedy będzie można się zastanowi, bo tamten jest całkiem spoko :)

Dam znać jak coś się wyjaśni, w międzyczasie zachęcam do wykonywania lotów na próbę, ja czasami wieczorami jestem, można razem coś polatać.

@EDIT: Chodzi o ten kawałek:

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45




Gildia Rentier

Jak tam [user]Grzechu789[/user], dasz radę kontynuować temat ? :)

User avatar
Borsuk
Posts: 441
Joined: 2018-03-16 20:37




Gildia Rentier

W związku z brakiem zainteresowania kontynuacją pomysłu poszukujemy chętnej osoby do przejęcia tematu klipu promocyjnego. Czy ktoś z pilotów jest chętny do poprowadzenia projektu?

User avatar
Borsuk
Posts: 441
Joined: 2018-03-16 20:37




Gildia Rentier

Podbijam temat. Może ktoś chciałby się podjąć realizacji pierwszego filmu promocyjnego dla Gildii?
Link do tematu dyskusyjnego: viewtopic.php?f=83&t=422

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38




Gildia Rentier

Znowu? :lol:
Ja to bym narazie nic nie robił z filmem promocyjnym #PDK

Be quiet! 700W
Zalman Z3 PLUS (Z3PLUS)
Intel Core i5-6600K, 3.5GHz
HyperX Fury, DDR4, 32Gb
Asus Z170 PRO GAMING
MSI RTX 2070S
Joy VPC Base/TM Grip / TM Throttle
Saitek Rudder Pedals
4x Monitor AOC I2490PXQU/BT
Post Reply