APEL - Potrzebujemy więcej mission makerów

Forum tylko do odczytu, archiwum postów, obecnie przeniesione na Discord.
User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29




Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

W związku z tym, że nasza społeczność coraz bardziej się rozwija nadszedł czas potrzeba nam nie tylko więcej pilotów ale także WIĘCEJ MISSION MAKERÓW !!!!.
Nie możemy dopuścić do tego że dla 40 osób misje będą robić cztery osoby bo to przecież jakaś masakra jest. Z pewnością wielu w was ma głowy pełne nowych, świeżych i oryginalnych pomysłów. Mission Editor jest łatwiejszy niż wam się wydaje. Ja chętnie doradzę, pomogę i wprowadzę w edytora nowych adeptów. Działam jedynie na podstawowych schematach i nawet na tym można robić naprawdę fajne rzeczy.

Serdecznie was wszystkich do tego zachęcam !!! i czekam na waszą odezwę

POZDRO

User avatar
Linhael
Posts: 36
Joined: 2018-08-21 23:47




Gildia Rentier

Mam parę pomysłów. Pewnie się do Ciebie odezwę za jakiś czas. Problem jest raczej taki, że nie mam na tyle czasu żeby robić misje i latać. Jedyna opcja to czasami mam chwilę wolnego w pracy. Trochę się zreorganizuję i na pewno w końcu ruszę ten temat.

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:




Gildia Rentier

Ok, dawaj co potrzeba ja mam czas i chęć do tego ( niestety nie docenianą). Mogę robić misję tylko bym potrzebował na początek jakie maszyny wstawiać itp. żeby to miało sens. Musimy pogadać na TS. Poz

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29




Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Jak to niedocenianą?? jak najbardziej docenianą. Bede zawsze przychylnie patrzył na wszelką inicjatywę
Co do czasu. trochę wprawy i to zajmuje zdecydowanie mneij czasu niż mogłoby sie wydawać

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:




Gildia Rentier

Spoko nie mówiłem o misjach tylko bardziej ogólnie ale nie ważne.
Mogę coś na początek skreślić tylko potrzeba trochę danych, żeby pasowało do działających na forum kolegów.

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45




Gildia Rentier

hancerPL wrote: 2018-10-28 20:11 Spoko nie mówiłem o misjach tylko bardziej ogólnie ale nie ważne.
Mogę coś na początek skreślić tylko potrzeba trochę danych, żeby pasowało do działających na forum kolegów.
Mam nadzieję, że córka zaśnie dzisiaj bez wielkiej walki - będę na pewno 21:00+ na TS - zgadajmy się to pomogę Ci z tą pierwszą misją.

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29




Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

któregoś dnia oficjalnie zorganizuje tutorial dla mission makerów, w ktorym razem zrobimy misję i pokazę jak wykonać najbardziej podstawowe rzeczy. Będzie to trening z wpisem do kalendarza

User avatar
Edelmann
Posts: 23
Joined: 2018-06-19 10:40




Gildia Rentier

Mogę zaoferować pomoc w aspekcie pomysłodawstwa.
Chętnie wespół z innymi missionmakerami zasiądę do pracowania realnego klimatycznego scenariusza - fabuły kampanii zawierającej co najmniej kilka(kilkanaście raczej powiedziałbym) misji nie tylko stricte bojowych , ale i takich , które MUSZĄ spowodować podniesienie umiejętności współpracy przez pilotów określonego typu samolotu w ramach określonego ugrupowania ( 2 ship flight , 4 skip flight etc)
Klimat HRP wyłącznie. LRP może powodować rozluźnienie pożądanej dyscypliny niczym zwieracz przy "jelitówce".
Pasiadam umiejętności wystarczające do obsługi edytora misji ( co najmniej podstawowe )

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29




Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Witamy na podkładzie Edziu
Z pewnością twoja inwencja i kreatywność wiele wniesie do Gildii. Zachęcam do tworzenia scenariuszy. jak będziesz mial z czymś problem w edytorze pisz śmialo, jak będę umial to napewno pomogę

User avatar
Ronan
Posts: 377
Joined: 2018-08-12 22:10




Gildia Rentier

Ja zaczynam bawić się w robienie misji i właśnie najbardziej potrzebuję scenariuszy :D

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:




Gildia Rentier

Ronan Może coś z Top Gun, wrogi statek zdryfował poza swoją strefę i zaczynamy zadymę. Już taka piszę ale chętnie możemy to razem zrobić. Mam pomysł jak to dalej rozegrać i będzie to ciekawe.

User avatar
Edelmann
Posts: 23
Joined: 2018-06-19 10:40




Gildia Rentier

To wymaga spotkania na TS ie, omówienie pomysłów, wyciągnięcie średniej, podzielenie przez doświadczenie jednego z etatowych misionmakerów Gildii i coś z tego wyjdzie .
Może jakieś spotkanie jutro o 20.00 ???

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:




Gildia Rentier

Spoko, tylko jutro mamy lot żeby grało

User avatar
Edelmann
Posts: 23
Joined: 2018-06-19 10:40




Gildia Rentier

Więc może sobota 17 Ty?

User avatar
Alexy
Posts: 18
Joined: 2019-02-26 21:51




Gildia Rentier

Jak tylko się ogarnę w lataniu, to chętnie zbadam i ten temat zaczynając od obejrzenia filmików.
Nie wiem z czym się mierzę, ale tworzenie misji może być bardzo ciekawe.

Póki co jednak skupię się na nauce latania - dopiero zaczynam, a utrzymanie się za tankerem po wczorajszych pierwszych doświadczeniach - wydaje się czymś niemożliwym na obecnym etapie moich umiejętności.

Póki co używam Horneta jak Cesny i dopóki jego obsługa nie stanie się czymś naturalnym, to nie widzę opcji by zainteresować się bojowym aspektem zabawy.

Misję jaką teraz bym stworzył, nikt by latać nie chciał :D - wystartuj, utrzymaj się 10 minut za tankerem, wyląduj! - jacyś chętni?? :D ;)

Także zgłoszę się do zabawy w misje jak tylko będzie mi dane bardziej temat ogarniać.

Latam, bo lubię.
Locked