[2018-10-30 20:30] Battle of Ochamchira

Raporty z zakończonych lotów - forum dostępne tylko dla zarejestrowanych członków grupy
Post Reply
User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Image

Nazwa wydarzenia: [2018-10-30 20:30] Battle of Ochamchira

Data/godzina wydarzenia: 2018-10-30 20:30

Typ wydarzenia: Heavy Role Play

Organizator: Krzychoo

Serwer: s01.gildia.org

Sloty: 15/17

Sitrep: viewtopic.php?f=59&t=655

Mapa: Caucasus (domyślna)

Czas trwania: 90min.

Krótki opis:

Wojna stara jak sam DCS... Konfliktu Rosji z Zachodem ciąg dalszy. Nic dodać nic ująć

Lista obecności:

ObecniNieobecni
  • SPRINGFIELD 1 (GA) - Grooz

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Dzięki Krzychoo za misję oraz wszystlm za wspólny lot - przyjemny wieczór. :)



Polecam szczególnie spotkanie z Su25. :evil:

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

I jeszcze dopisek/przemyślenia : prośba do wszystkich o trzymanie klimatu Heavy Role Play; dla dobra zabawy na "czerwonych" misjach nie ma respów (wyjątki są dopuszczalne i opisane w briefingach), lądujemy na lotniskach, staramy się utrzymać kulturę pracy oraz rozsądny realizm na radiu itp. itd. :|

W ostatnim czasie dołączyło sporo ludzi (i super! :)), dlatego prośba do tych z większym nalotem: pilnujcie klimatu/zwracajcie uwagę na nietypowe zachowania itp. W większości przypadków naruszenia zasad nie wynikają ze złych itencji, a głownie z niewiedzy dlatego pomagajmy nowym w ciągnięciu się klimat solidnego symulowania działań bojowych. :)

User avatar
Krzychoo
Posts: 886
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 239 (554hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Dzięki Vlad.
Bardzo fajny locik, Kamovy super trzymały klimat i dobrze się bawiłem lecąc z Bartim i Górzastym. Myślę, że kreuje nam się tu silna grupa Kamovów.
Już mam pomysł na kolejne HRP tylko Boże....daj mi więcej czasu :)


Image

Lecimy bić brzydkich rusków :)

User avatar
Ronan
Posts: 378
Joined: 2018-08-12 22:10

Flights: 159 (443hs)
Specialized in: Mirage M-2000C



Gildia Rentier

VladMordock wrote: 2018-10-31 00:24 I jeszcze dopisek/przemyślenia : prośba do wszystkich o trzymanie klimatu Heavy Role Play; dla dobra zabawy na "czerwonych" misjach nie ma respów (wyjątki są dopuszczalne i opisane w briefingach), lądujemy na lotniskach, staramy się utrzymać kulturę pracy oraz rozsądny realizm na radiu itp. itd. :|

W ostatnim czasie dołączyło sporo ludzi (i super! :)), dlatego prośba do tych z większym nalotem: pilnujcie klimatu/zwracajcie uwagę na nietypowe zachowania itp. W większości przypadków naruszenia zasad nie wynikają ze złych itencji, a głownie z niewiedzy dlatego pomagajmy nowym w ciągnięciu się klimat solidnego symulowania działań bojowych. :)
Przepraszam :) to się już nie powtórzy :)

User avatar
Linhael
Posts: 36
Joined: 2018-08-21 23:47

Flights: 10 (18hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

Ciężko mi ocenić lot ponieważ Hornety wydaje się z update'u na update coraz gorzej działają. Jak nie skaczące po pasie startowym samoloty, to niesprawny velocity vector czy radar płatający figle, kończąc na rozłączaniu z serwerem. Zdecydowanie też dało się odczuć (niewiadomo z jakich przyczyn) brak wirtualnych dłoni, którymi zdecydowanie szybciej i wygodniej steruje się klikanym kokpitem co też utrudniło mi lot.
Następnym razem chętnie bym zobaczył możliwość polecenia F-15 zamiast F/!-18, który zdecydowanie pozbawiony jest takich błędów, a sterowanie skrótami klawiszowymi zamiast kokopitem ułatwia sprawę w momencie kiedy buguje się coś z VRem.

User avatar
Sowin
Posts: 257
Joined: 2018-07-02 12:40

Flights: 129 (312hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

No. 26 Sqn Commanding Officer

Vlad, Twoja akcja z su25 przypomina mi pewien filmi :)


User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

LOL :D

Niewtajemniczonym polecam oglądać - z dźwiękiem! - od 58 minuty.

Jedno jest pewne, rosjanim w Su miał gacie do wymiamy. ;) Pewnie do końca życia będzie się moczył na widok francuskiej flagi, więc pomimo braku zestrzelenia, doliczam sobie +1 do walki psychologicznej. :D

Post Reply