Desant na obiekty strategiczne

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Orzel
Posts: 366
Joined: 2018-07-19 20:27
Contact:

Flights: 264 (635hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Instruktor

SGPSz Dowódca

Celem misji jest nauka współpracy kilku statków powietrznych przy atakowaniu i przejmowaniu obiektów strategicznych.
Zadaniem jest przejęcie kontroli nad trzema mostami w rejonie miejscowości Hosta: dwóch drogowych i jednego kolejowego.
Para śmigłowców K-50 call sing Tommy Gun ma za zadanie zneutralizować posterunki kontrolne po północnej i południowej stronie dużego mostu drogowego, a następnie osłaniać desant wykonywany przez klucz Mi-17 call sing Beeper (Mi-8MTV).
Klucz śmigłowców Mi-17 po otrzymaniu sygnału od K-50 o unieszkodliwieniu obrony desantuje na wyznaczone cele żołnierzy. Desantowanie należy wykonać z zawisu ok. 10-15m. ( nie przyziemiamy).
W trakcie desantu para K-50 osłania Mi-17.
Po desantowaniu K-50 pozostają w rejonie obiektów a Mi-17 udają się na lotnisko w celu zabrania i dostarczenia zaopatrzenia dla żołnierzy, którzy przejęli wyznaczone obiekty.
Po dostarczeniu zaopatrzenia wszystkie maszyny wracają na lotnisko.
Z uwagi, że jest to misja szkolna/treningowa obiekty przeciwnika są zwykłymi obiektami statycznymi.
Trasa dolotu
https://www.dropbox.com/s/z7ovzi4dbf9ao ... 3.png?dl=0

Rejon zadania
https://www.dropbox.com/s/c0g7jfowqbhxl ... 7.png?dl=0

Gdyby było więcej chętnych niż jest slotów proszę o wcześniejszy kontakt w celu dostawienia dodatkowych maszyn

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Pytanie:
Poradzi sobie a ta trasą ktoś kto nie ma NAVI i raczej nie chce kupować?

User avatar
Avantar
Posts: 1125
Joined: 2018-06-19 09:26

Flights: 281 (754hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Dopiero teraz zobaczylem, ze start misji podany został na 20:15. Niestety przed 20:30 się nie wyrobię, życie pokazuje, że dzieci tuż po 20 zasypiają

Post Reply