Jak długo bedą jeszcze równi i równiejsi ??

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

Post Reply
User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Wszyscy wiedzą o co chodzi czekam na sensowne rozwiązania ...

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Ile jeszcze czasu minie zanim wszyscy w tej organizacji beda normalnie traktowani niezalęznie od stażu, a ci z wiekszym doświadczeniem wyciągną w końcu dłoń do świżych

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

coraz więcej osób to w k u....i a

KontoUsuniete



Nie denerwuj się Andrzeju . Weźmiemy z mojego wozu i damy Tobie :D

User avatar
Borsuk
Posts: 441
Joined: 2018-03-16 20:37

Flights: 140 (379hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

W odpowiedzi na ostatnie wydarzenia mające miejsce na forum potwierdzam, że problem związany ze slotami na misji Cold Warrior 2 leżał po stronie technicznej i został już rozwiązany. Jednocześnie dołożymy wszelkich starań, żeby tego typu problemy nie miały miejsca i wszelkie założenia opisane w tym linku zostały spełnione.

Rozwiązaniem problemu z brakiem możliwości zapisania się na sloty tworzone przez MM w panelu tworzenia misji VFA 313 zostało przedstawione na poniższym screenie. Przy misjach tworzonych przez "niezrzeszonych" MM nie ma wymogu podpisywania slotów dla "GILDIA.ORG". Problem istniał tylko po stronie konta administracyjnego VFA313.

Image

Prawidłowe dodawanie slotów zostało także dodane w filmie instruktarzowym stworzonym przez [user]VladMordock[/user]:



Z tego miejsca zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich o to, aby wszelkie problemy techniczne, uwagi czy sugestie były kierowane do Administracji via contactadmin.

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Znalazłem jeszcze jednego bug'a w systemie zapisów (dzięki [user]DaroL[/user]) - ta misja to mocny test systemu zapisów, przepraszamy za usterki - sloty udostępnione, powinny być już dostępne.

Image

Post Reply