Własne malowania (dyskusje i udostępnianie)

User avatar
Rahonavis
Posts: 5
Joined: 2018-11-07 17:22

Flights: 1 (0hs)



Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Do tych, którzy ściągnęli moje malowania dla Gazeli - zrobiłem patcha, usuwającego błąd brakujących tekstur, jaki występował w wariantach "M", "Minigun" i "Mistral". Link do łatki poniżej:
http://www.lockonfiles.com/files/file/3 ... ack-patch/

S!

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (0hs)



Gildia Rentier

Podrzucam dla chętnych dwa malowania Yaka-52, moje i Matysa.

https://1drv.ms/u/s!AvC8mgldhqnLhxX3DYzW4cxbzJMs

Image

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (0hs)



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

POMYSŁA MAM CHOPAKI CO WY NA TO
Wpadło mi do głowy alby ujednolicić skiny do hornetów wprtowadzając jedno wspólne dla wszystkich malowanie i godło Gildii. Skiny oczywiście były by w realitycznym klimacie Hornetów z emblematami naszej Gildii oraz drobnymi indywidualizacjami. Moim zdaniem fajnie by to wyglądało.

Jak sie na to zapatrujecie?? co o tym sądzicie zapraszam do dyskusji

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (0hs)



Gildia Rentier

To ja mam od razu do tego kontrę. Skoro latamy na Gildii tylko, to po co nam te same malowania. Inicjatywa polega właśnie na tym żeby każdy miał swoje aby w ekstramalnej sytuacji poznać kto jest kim (wizualnie).

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (0hs)



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Juz kontra.....
....taka luźna sugestia do przemyślenia żebyśmy mieli godła Gildii i wogule., a ty już kontra..... tak pomyśdlałem że mogłoby być spoko

User avatar
Czart
Posts: 91
Joined: 2018-06-18 14:29

Flights: 22 (0hs)



Gildia Rentier

Dla mnie pomysł jest OK.
Uważam, że możemy różnić się malowaniem stateczników.
Fajnie by był gdyby Hornety miały malowanie jak w realu czyli z nazwą lotniskowca napisem NAVY itp.
Osobiście lubię samoloty mające widoczne ślady intensywnego użytkowania czyli brudasy. :twisted:

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (0hs)



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Własnie zgadzam sie z tobą Czart stateczniki po swojemu ale np resztę ustalić wspólną włącznie z symbolami gildii i napisami navy i śladami zużycia. Tak mi się wydaje że byłoby fajnie

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (0hs)



Gildia Rentier

Krzychoo, zluzuj majty bo albo nie potrafisz prowadzić dyskusji albo oczekujesz tylko że ktoś przyklepie Twój pomysł i innej opcji nie ma. Wołasz ludzi do wypowiedzenia swojego zdania to piszę, ani nie jest to wiążące co napisałem ani nie dyskwalifikuje pomysłu, zresztą nigdzie tego nie napisałem.
PS. Ci którym malowałem, mają godła gildii. Reszta widocznie miałą (cenzura) skoro nie było feedbacku jak pytałem o to.

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (0hs)



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

spoczko luzuje :)
tak tylko pomyślałem, że skoro latamy jak jakaś grupa to przydałoby sie logo gildii i jakaś tam forma standaryzacji malowania. Oczywiście indywidualne stateczniki to fajna sprawa i osobista twórczość każdego

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (0hs)



Gildia Rentier

Inicjatywa z którą wyszedłem kiedyś tam miała na celu zrobienie malowań właśnie tylko ze statecznikami, plus logo gildii i ew. innej przynależności. plus oczywiście ksywa pod kabiną. Taki był zamysł wówczas. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić osobom chętnym malowania. Oczywiście jest kilka warunków technicznych po stronie samych zainteresowanych, plus organizacja wszystkich chetnych grafików gildii, którzy wykonaliby takie malowania. Nie wiem o nikim poza mną, Ronanem i Rahonavisem, którzy bawią sie w piksele. Pozostaje druga strona medalu czyli sami potencjalni zainteresowani, którzy jak pokazał czas mają wyje*ane w malunki numerki i kolorowanki na samolotach, a interesuje ich jedynie odpalenie Mavericka :) Mnie to osobiście jara bo lubie latać "swoim" samolotem, a nie jakimś losowym malowaniem.
Jeśli o mnie chodzi z chęcią pomogę zainteresowanym i wykonam malowania, tak jak to robiłem na początku. Oczywiście, z zaznaczeniem że osoby te będą czynnie uczestniczyć w lotach. Osobiście nie wygrałem wolnego czasu na loterii i nie chce mi się robić czegoś co posłuży na jeden lot. Szanujmy się.

User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (0hs)



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Jak najbardziej. Może powinniśmy znowu zarzucić temat na tapetę. Przez jakis czas druzyna Hornetów zdążyła nam urosnąć i rozwinąć także może powinniśmy poruszyć tą kwestię czego jestem gorącym zwolennikiem i bedę do tego wszystkich namawiał. Ale jak mówisz tylko osobom, które są zaangażowane w latanie osiemnastką

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (0hs)



Gildia Rentier

Image
Ja tam zawsze wstawiam logo gildi. A i tak tylko w singlu jest wykorzystane, ale satysfakcja jest i o to biega.

Poko



A to czemu tylko w singlu? To może wrzuć tu tego skina to się dorzuci do paczki - wszyscy będą widzieć.

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (0hs)



Gildia Rentier

Tak wiem ale paczka jest wstawiana rzadko. Ostatnie raz to chyba przed nim dołączeniem do forum.

Poko



Dawaj, dawaj tego linka (proszę). ;)

Post Reply