Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Ił2 - BOS

Forum o wszystkim związanym z DCS - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich.
Post Reply
User avatar
gorzasty
Joined: 2018-05-10 18:47

Gildia Rentier

2019-02-10 20:03

Czołem
Wiem, że tutaj DCS rządzi, ale mam pytanko bo są tu osoby, które lubią po prostu razem latać. Czy ktoś z Was nie zechciałby sobie razem polatać dla odprężenia w Iłka online? Mi w sumie wszystko jedno czym (może poza bombowcami, bo w tych mam zerowe doświadczenie). Może być blue, a może być red, choć ostatnio chętniej latam Ruskimi. Żeby było nieco ciekawiej myślałem o jakimś poważniejszym serwerze jak np. Wings of Liberty. Typowy furball mnie nie interesuje. Bardziej coś na kształt misji jak na Gilidii. Jest cel. Zbieramy się razem. Mamy komunikator i staramy się zrealizować cel oraz powrócić do bazy całym.

Myślę, że mógłby to być oprócz fajnie spędzonego czasu bardzo dobry trening. Dogfight. Pilnowanie prowadzącego, lot w formacji, wypatrywanie wroga i całe podchody aby go dopaść. Wszystko to na pewno świetnie przełożyłoby się potem na DCS'a.

U mnie z czasem mocno w kratkę, ale np jutrzejszy wieczór zapowiada się wolny. Jak ktoś, coś to dawać znać.

Post Reply