Szkolenie podstawowe

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Image

Zapraszam na wprowadzenie do wspólnego latania na gildiowym serwerze, którego celem jest - przede wszystkim - pomoc w konfiguracji wymaganego oprogramowania oraz potwierdzenie poprawności jego działania.

Zakres szkolenia:
  • przedstawienie zasad funkcjonowania grupy, zarys regulaminu
  • typy misji, różnice pomiędzy nimi, kalendarz misji oraz zasady korzystania z Gildiansky Range
  • pomoc, sprawdzenie w konfiguracji DCS oraz DCS SRS
  • (opcjonalnie) dołączenie do serwera DCS oraz sprawdzenie poprawności konfiguracji
Lot/sprawdzenie odbędzie się na Gildiansky Range - viewtopic.php?f=59&t=349 .
Przed dołączeniem proszę dokładnie zapoznać się z listą kontrolną (viewtopic.php?f=88&t=540) oraz zainstalować wymagane oprogramowanie.

Uwaga: wymagamy przynajmniej minimalnej znajomości jakiegokolwiek modelu, umożliwiającej samodzielne wykonanie następujących czynności:
  • Uruchamianie silnika
  • Kołowanie do pasa
  • Start / wznoszenie
  • Lot
  • Lądowanie
  • Kołowanie do miejsca postojowego
Gasząc równocześnie niepotrzebne obawy : szkolenie/spotkanie ma luźny charakter, więc osoby niepewne swoich umiejętności zapraszam w celu samodzielnego zweryfikowania czy są gotowe do wspólnych lotów online.

Zapraszamy serdecznie!

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (358hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Hey, mogę przedstawić komunikację jeżeli chodzi o AWACS czy ATC ale jak masz to już w planach to spoko nie było tematu.

User avatar
Reaver
Posts: 7
Joined: 2019-03-12 23:59

Flights: 11 (24hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

Czesc zapisalem sie na szkolenie ale nie wiem czy zdaze na czas bo mam wyjazd , jak cos to dolacze w trakcie

User avatar
Borsuk
Posts: 441
Joined: 2018-03-16 20:37

Flights: 140 (379hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Uwaga, najbliższe szkolenie podstawowe zostaje przesunięte na środę. Gdyby komuś nie pasował termin, to rozpisuję kolejne szkolenie na za dwa tygodnie. Może się zdarzyć tak, że nie będzie Wam pasował żaden z terminów, wtedy poproszę o PW - umówimy termin indywidualny.

User avatar
Maguniu
Posts: 18
Joined: 2019-03-22 17:27

Flights: 5 (10hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Rentier

Mogę się nie wyrobić, ale postaram się być.

User avatar
Borsuk
Posts: 441
Joined: 2018-03-16 20:37

Flights: 140 (379hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

nowy event w kalendarzu na 10.06. gildia/event?mid=369

Post Reply