Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Przywitaj się

Forum o wszystkim związanym z DCS - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Borsuk
Moderator
Rejestracja: 2018-03-16 20:37

Gildia Marshaller

44th Pilot

2019-04-17 08:33

czesć,

zainstaluj sobie LotATC - https://www.lotatc.com/download.html

zapoznaj się ze szkoleniem LotATC -

zapisz się na szkolenie jeśli spełniasz wymogi - gildia/event?mid=355

Awatar użytkownika
Rotein
Rejestracja: 2018-08-10 10:05

Gildia Pilot

2019-04-19 10:45

To i ja coś tam napiszę :)

Mam na imię Piotr 46 lat, ojciec, dziadek itd.technicznie bardzo sprawny, pasjonat nart, rowerów górskich i wycieczek po górach.. no i oczywiście latania. Większość czasu spędzam w Szwajcarii (praca.. itp..). Jeśli chodzi o DCS, to w zasadzie całe życie czekałem na taki symulator. Początki to Commodore i f-29, potem Amiga i Gunship 2000.. potem długa przerwa, jakieś tam HAWX ale to nie symulator. W miare wzrostu technologi i możliwości zahaczałem o różne tytuły ale nie na długo. LockOn, latałem jakiś czas w War Thunder, potem Arma 3 na śmigłach. Na obecną chwilę na moim dysku jest tylko DCS i Arma 3 :). W Gildia.Org nie znałem nikogo, znalazłem na necie i na obecną chwilę jestem mega zadowolony! Fajni ludzie, super klimaty.. ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia na niebie!

ODPOWIEDZ