Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Przepustnica,błąd przełączników.

Porady techniczne oraz bazarek - forum otwarte dla wszystkich
Awatar użytkownika
Rotein

Gildia Pilot

2019-01-13 16:18

Hej.

Jestem świeżym posiadaczem kompletu Warthog. Nie mam pojęcia dlaczego nie mogę przypisać przełącznika np. EAC. W ustawieniach widzi mi ARM jako przycisk 24 (chyba) a jak chcę przypisać OFF, to już DCS tego nie widzi.. A, i tu ciekawostka.. bo wcześniej pozycja OFF widziana była w DCS jako RAlt. Po rozłączeniu przepustnicy i podłączeniu ponownie nie ma już tego problemu ale OFF wciąż nie działa. Jakieś sgestie??

pzdr

Awatar użytkownika
Avantar
Moderator

Gildia Marshaller

44th Pilot

2019-01-13 16:52

To normalne zachowanie warthoga. Gui dcsa widzi tylko jedna pozycje (dziala jak przycisk) - mimo ze przelacznik jest opisany on off to sygnal wysyla tylko na on a na off przestaje go wysylac. Poszukaj sobie programu RS Mapper - jest on specjalnie napisany po to by obejsc te ograniczenie. Gdzies na forum wrzucalem linka

Awatar użytkownika
Czart

Gildia Pilot

S18 Pilot

2019-01-15 07:17

RS Mapper super działa i w pełni umożliwia wykorzystanie wszystkich pozycji włączników.
Działa on i off.

Awatar użytkownika
Rotein

Gildia Pilot

2019-01-15 15:15

Juz wszystko wiem, dziękuje za pomoc.. temat zamkniety:)
Pzdr

ODPOWIEDZ