Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Przywitaj się

Forum o wszystkim związanym z DCS - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Ali

Gildia Spotter

2019-03-09 13:08

Cześć i czołem ! Od jakiegoś czasu przychodzę na tsa gildi tak trochę incognito, zatem wypadałoby się przedstawić.
Michał, kilka lat spędzonych w Falcon 4.0 (BMS - ekipa Grooza) do tego cywilne autobusy (FSX, XPLANE) jak i jako trep w Armie. Kupę lat w symulatorach lotniczych i nie tylko. Dlaczego DCS? Bo niestety na dzień dzisiejszy nie ma alternatywy. Posiadane moduły to tylko F-18, później na pewno F-16 i na tym kończę zakupy w DCS :) Pozdrawiam

przemek

Gildia Spotter

2019-03-11 18:42

Hej, jak można się domyśleć mam na imię Przemek :), mam 26 lat. Latam z przerwami od około 2016 roku. Nie latałem wcześniej na żadnych innych symulatorach.
Moje moduły to: Hornet, Harrier, M2000, A-10C, Ka-50, Mi-8, Huey.

Wenevo

Gildia Spotter

2019-03-16 13:40

Cześć i czołem!

Z tej strony Wenevo... Czaiłem się na Was od wielu miesięcy i stwierdziłem, że to odpowiednia pora po rozstaniu z dziewczyna! :D Teraz czas dla mnie!
Latałem trochę w FSX i ciut więcej w P3D, Arma 3 samoloty + heli. To tak co do wirtualnej strefy mojego życia.

W rzeczywistości latam Dronami i staram się dużo podróżować po Azji i Europie.

Moduły, które posiadam to tylko i wyłącznie F15.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cybeerr

Gildia Spotter

2019-03-20 00:17

Witam tą skromną ale jakże oddaną symulatorom społeczność.

Piszę skromną bo pewnie aktywnych pilotów jest połowa wszystkich członków :)

Jestem Cybeerr i pasjonuję się wszelkiego rodzaju symulatorami. Jeżeli chodzi o te lotnicze to zaczynałem od Gunshipa wieki temu, ale jak na tamte standardy to był bardzo ciekawy symulator taktyczny i w sumie fajnie jakby ktoś zrobił remejk tej gry na miarę obecnych standardów. Obecnie latam sobie w Armie 3, latałem w P3D, War thunderze, IL-2, a od paru dni poszukuję wrażeń właśnie w świecie DCS. Obecnie próbuję ogarnąć na tip-top SU-25t, i nie wiem czy poziom realizmu mnie nie przerośnie dlatego nie inwestuje na razie w ten symulator. Mam właśnie nadzieję, że dzięki obecności tutaj i życzliwości doświadczonych pilotów, szybko ogarnę fizykę sterowanie i zasady gry online i dokupienie kilku dodatków w celu urozmaicenia gry nie będzie większym problemem.
Poza tym jako pełnoetatowy ojciec czas na własną rozrywkę znajduję dopiero wieczorami/późnymi wieczorami/całymi nocami :P Dlatego w dzień ciężko będzie zauważyć moja aktywność (ewentualnie w weekendy). Zawodowo zajmuje się produkcją filmową (głównie montaż i FX), a także grafiką i animacją, i chętnie użyczę swojego czasu i doświadczenia w celu rozwoju społeczności :)

To chyba tyle :) i do zobaczenia w powietrzu :)

ODPOWIEDZ