Corona (COVID-19)

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Mizuri
Posts: 60
Joined: 2019-08-17 17:24

Flights: 18 (39hs)
Specialized in: Mi-8MTV2Gildia Rentier

Witam.
Pewnie cześć z was wie o tym, ale dzisiaj wygrzebałem takie oto info ze swojego maila (może późno, ale nie często robię tam porządki :D ).
Kto może i ma ochotę zapraszam do współudziału.
...
No one can do everything, but everyone can do something. As a flight simulation enthusiast you can surely spare some computing power. Go to simmerswithoutborders.org and get started right away.

A couple of our developers here at Navigraph asked if we couldn't kickstart a pro bono project to support the fight on Corona (COVID-19). We all thought it sounded like a great idea, and here's what we are going to do - we are going to donate computing power to support protein dynamics simulations to speed up the search for a Corona vaccine. And you know what the good part is - you can help too! Go to simmerswithoutborders.org and download the folding@home client.

...
Nikt nie może zrobić wszystkiego, ale każdy może coś zrobić. Jako entuzjasta symulacji lotu możesz z pewnością zaoszczędzić trochę mocy obliczeniowej. Wejdź na simmerswithoutborders.org i zacznij od razu.

Kilku naszych programistów tutaj w Navigraph zapytało, czy nie moglibyśmy uruchomić projektu pro bono wspierającego walkę na Coronie (COVID-19). Wszyscy uważaliśmy, że to świetny pomysł, i oto, co zamierzamy zrobić - przekażemy moc obliczeniową w celu wsparcia symulacji dynamiki białek w celu przyspieszenia poszukiwania szczepionki Corona. I wiesz, co jest dobre - możesz też pomóc! Wejdź na stronę simmerswithoutborders.org i pobierz klienta folding @ home.

https://simmerswithoutborders.org/contribute
https://youtu.be/W2exkupGDGk

Mizuri

MSI MPG Z390 Carbon AC
Intel I9-9900K 3.60GHz
TT Floe Riing 240 TT
64GB DDR4-3200 RIPJAWS V
RTX 2080 TI
970EVO+ 1TB / 500GB
WD 1TB / 4TB
TT iRGB Plus 850W 80+ Platinum
TT The Tower 900
Warthog H.O.T.A.S
Pro Flight Rudder
LG 34" IPS 34WK650-W
Post Reply