Avalanche Rescue

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Mizuri
Posts: 204
Joined: 2019-08-17 17:24




Gildia Rentier

SGPSz Pilot SGPSz

PAM2Air Commanding oficer

Avalanche rescue

Image
!!! wymagane malowania PAM2AIR PMC !!!
https://1drv.ms/f/s!AnV_Nfm5tDswoZFevcp ... A?e=aGK4H6

Kampania: Po Ciemnej Stronie Mocy

PAM2AIR PMC zostało zakontraktowane przez samorząd okręgu Karaczaja-Czerkiesja do wsparcia badań prowadzonych w rejonie przez Północnokaukaską Akademię Państwową.
Główna baza PAM2AIR PMC znajduje się w mieście Karachayevsk skąt będą się rozpoczynały wszystkie zadania przewidziane przez kontrakt.

Misja: AVALANCHE RESCUE

21 czerwca 2016 godzina 0800

Pogoda
Temperatura: 21 oC
Zachmurzenie duże z opadami deszczu podstaws chmur 2500 m, niska widoczność.
Wiatr: 9 m/s npm SE

Radio:
FARP WARSAW - 280.300 MHz – GPS WP0 | GPS – NS430 zalecana

Ze względu na długotrwałe opady ulewnego deszczu w rejonie samorząd regionalny zwrócił się z prośbą do PAM2AIR PMC o pomoc w ewakuacji ludności z zagrożonych obsunięciami ziemi wiosek. PAM2Air dysponując sześcioma maszynami stacjonującymi w mieście Karachayevsk jest gotowy podjąć się wyzwania. Ze względu na złe warunki atmosferyczne przesięwzięcie to może okazać się wyzwanie nawet dla pilotów PAM2AIR.

Mapa poglądowa
Image

Zadania
RESCUE 1 | RESCUE 2 (Mi-8)
Transport około 40 mieszkańców z miasteczka Arkhyz - GPS LZ
Image

RESCUE 5 | RESCUE 6 (UH-1)
Transport około 20 turystów z kampingu nad rzeką Psysh na południe od miasteczka Arkhyz - GPS LZ
Image
Image

RESCUE 4 (Mi-8)
Transport mieszkańców z Hotel Gonachkhir przy drodze A155 Dombai – GPS LZ
Image

RESCUE 3 (Mi-8)
Trasnport mieszkańców z miasteczka Dombai – GPS LZ
Image

Po podebraniu ludności powrót do bazy PAM2AIR PMC w mieście Karachayevsk gdzie będą oczekiwać autobusy które zabiorą w/w w bezpieczne miejsce zorganizowane przez samorząd.

i9-12900K | MSI MAG Z690 TOMAHAWK | G.Skill 128 GB | GeForce RTX 4090 | Samsung 970 EVO Plus 2TB | Samsung 970 EVO Plus 2TB | Samsung SSD EVO Plus 2TB | Samsung 970 EVO Plus 1TB | Samsung 860 PRO 1TB | Samsung 870 EVO 4TB | LG ULTRAGEAR GSM5BD3
Post Reply