Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany, zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Image Note for non-polish speaking pilots: during account registration, please put all the details about why would you like to join our community or short note that you are registering an account for the Join Ops use into the "Interested in" field .

If you are interested in Join Ops operations please get in contact with us via contactadmin , the account creation is not required .

Nagranie z lotu VFA-313 z włoską eskadrą

Forum o wszystkim związanym z DCS - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich.
Post Reply
User avatar
Qba
Joined: 2018-09-06 19:06

Flights: 50 (124hs)
Specialized in: F/A-18CGildia Pilot

VFA313 Commanding Officer

2019-05-29 19:44

Cześć, ostatnio z Sowinem reprezentowaliśmy VFA-313 na wspólnej misji z kilkoma grupami z Włoch. Dla chętnych wrzucam całe nagranie z lotu. Nie ma tam akcji filmowych, raczej wiercenie dziur w powietrzu jak na CAPach na Gildii. Można za to wysłuchać trochę angielskiego (i włoskiego) gadania i brevity.

Podczas tankowania w powietrzu co najmniej jedna rzecz w kokpicie nie była ustawiona tak jak być powinna. Tak samo przy lądowaniu. Ciekawe czy ktoś z obecnych wskaże te dwa moje błędy. :)


VFA-313 Commanding Officer
User avatar
Wikary
Moderator
Joined: 2018-11-11 10:35

Flights: 33 (91hs)
Specialized in: F/A-18CGildia Marshaller

VF112 RIO

2019-05-29 21:10

Radar przy AAR.
Radioalt przy lądowaniu?
W obu przypadkach chyba też powinny być zabezpieczone jettisony i dipenser, choć master był off także nie wiem.

Post Reply